• küfür ve hakaret etmeden cümle kuramayan bir troll.
  • seni sallamiyorum ben bir kere suna bak gotume benziyor pozu atip gecenin bir yarisi hakkinizda sayfalarca entry girebilir. burdan rahatlikla anlayabilirsiniz sizi onemsemedigini ve baskalarina ettigi issiz yakistirmasinin kendi kalibina ne denli yakistigini.

not: olayin basi anneme, dolayli yoldan da bana nick altimda ettigi kufurdur. sozluk bu icerigi degil de, bu mahlukata yazdigim ve icinde m**rop gecen entry silmistir. ancak simdi fark edebildim mesele bu. her konuda agah kesilip milleti zavalli goren bir zavallisin iste daha ne. nick altima yazdiklarini biri okuyacakmis da beni soyle boyle bilecekmis. olm zavallilikta markasin haberin yok. hagsdhasda.
  • özel mesajdan çok ağır küfürler edecek kadar terbiyeli (!) bir yazar

tavsiyemdir küfür ve hakaretlerine maruz kalan yasal yollara başvursun, kimsenin ailesi sevdikleri bu tiplerin küfür ve hakaretlerine maruz kalacak kadar kıymetsiz değildir

edit : yurtdışında yaşadığı için bu kadar rahat küfür ve tehdit edebiliyormuş yasal yollara başvursanız bile sonuç almak zor en doğrusu bu seviye düşüklüğü ile muhattap olmamak

tipik holigan engelle geç
  • aria'ya ait cep telefonu kodu..
  • gora nın başında gemi kalkışa geçerken mürettebattan birinin ingilizce olarak söylediği rakamlar... five five siz dat kom olarak kulağımıza yansımıştır.. acaba deriz ssg ye bir gönderme mi var? hani cem yılmaz da sözlük yazarıymışmışmış..
  • markaların korunması hakkında kanun hükmünde kararnamenin no'su. 556 sayılı khk olarak geçer.
  • (bkz: ssg)
  • değişik kafaları yaşayan,sözlükten neden ban yemediği anlaşılamayan bir holigan
    edit:diğer entryleri okumamla sadece beni özelden taciz etmediğini gördüğüm,ne idüğü belirsiz değişik karakterli bir arkadaş
  • türk medeni kanununda bir madde numarası:
    madde 556.- vasiyeti yerine getirme görevlisi, görevini yerine getirirken özen göstermekle yükümlüdür; ilgililere karşı bir vekil gibi sorumludur.
hesabın var mı? giriş yap