şükela:  tümü | bugün
  • bir musibetin bin nasihatten evla olduğunu her daim hatırlayacak öğretmendir.

edit: bu zamanda hala o miktarda nakit ödemeyi nasıl kabul ettiğini anlamadığım insan. satın aldığın kişilerin hiç mi banka hesabı yok arkadaş aktar bankadan direkt. niye böyle bir sorumluluk alıyorsun?
  • araba heyecanıyla unutmuştur büyük ihtimalle.
  • “ben 3.000 tl ye aldığım cep telefonunu çalmasınlar diye bütün konseri tek elim cebimde dinledim lan” diye tepki verdiğim olay.
  • "kadınların araba kullanma haklarının olmadığı bir ülkede doğsaydı bu parayı unutacak bir durum yaşanmazdı" diye düşündüğüm olaydır. eminim o da böyle düşünmüştür.
  • başlığı bankada diye unutup güldüydüm ...
    (bkz: god forgive me)
  • herhangi bir parka veya umuma açık bir yere bırakın parayı, demirden yarrak koyun eğer 5 dakika içinde kaybolmazsa adam değilim. bizim millet böyle usta yapacak bir şey yok. alırlar acaba götüme girer mi? veya çok acıtır mı? diye denemeye kalkan olur. milletin kanı bozuk mk kaç yaşında adamım hala cüzdanda para taşımam cepte taşırım.

50 bin için millet adam vurur, o parayı alan orospu evladında vicdan olsa zaten götürür bulduğu gibi karakola götürürdü. geçmiş olsun üzüntü verici bir durum.

tek yapabileceği soğuk su diyorum, o para sittin sene geri gelmez.

edit: siktim seneyi bilerek yazdım (sokak ağzını severim, milletin anladığı dil bu). zaten yanlış kelime hatası yapınca sözlük altını kırmızıyla çiziyor, durumun farkındayım ama neyse o kadar mesaj geldi ki düzeltmekten başka çarem kalmadı.
  • kendisini 56 bin defa tebrik eder, başarılarının devamını dilerim. bir öğretmenin bugüne kadar alabileceği en pahalı dersi 56 bin tl ödeyerek kendisi almış ve ekşi sözlük absürt işler daire başkanlığı tarafından rekorlar kitabına adını altın harflerle yazdırmıştır.

edit: imlâ ( uyarıdan dolayı archer05’e teşekkürler)
  • 56.000 tl getirene 1000 tl ödül yazmışlar. parayı neden kaybettiği anlaşıldı.
  • geri getirirse şikayetçi olmayacakmış, çalan hırsız izleyip izleyip gülüyordur herhalde.

ablacım zaten hırsızlık yapan 3 gün yatıp çıkıyor.