şükela:  tümü | bugün
  • birçok yazarın nick altındaki konulu video. fakat bu başlıkta yok.
  • artık bıkkınlık getiren video. bi çıkma amk ya..
  • nerede bunun part 02'si diye beklemediğim. devam filmi çekilmedi. çekilmesin de.
  • günde en az 20 kere karşıma çıkan video. yeter artık çık hayatımdan!
  • allah belası bir video.

izlemedim ne olduğunu bilmiyorum ama o video görselinde sörf tahtası gibi şeyin üstünde yatan malı görmekten midem bulandı artık.

feno ne lan feno ne?
  • her çıktığında utanmama ve arkadaşlarıma sözlüğü açıklamama sebep olan video.
    yurt dışında yaşıyorum, haliyle ekşi sözlüğü bilmiyolar. arkadaşlarımın yanında sitede gezerken merak edip bakıyolar ve tek yorum yapabildikleri şey daima bu video oluyor.

bundan sonrakileri lütfen büyük harfle yazılmış biçimde okuyunuz. cidden de büyük harflerle yazcam.

ulan ne sörf tahtasıymış yeter yeter günde 10 defa sözlüğe giriyorum her seferinde o gerizekalı adamı yüzüstü görmek zorunda mıyım? amk yeter istemiyorum. bıktım, bunaldım.
  • songül karlı sütyensiz videosunun ekşi sözlük versiyonu. konuyla alakasız başlıklarda karşınıza çıkması muhtemeldir.
  • ısrarla tıklamıyorum buna. belki yüzlerce kez önüme çıktı ve bir kere bile tıklamadım.
  • joker video gibi birşey. başlığı yazarı engelle gibi videoyu engelle olmalı. bıktım aq. yırtık dondan çıkar gibi her bi başlığın altından fırlıyor. lanet olsun videonuza da fenolarınıza da