şükela:  tümü | bugün
  • ben teknolojiden anlamam öncelikle onu söyleyeyim. hani o videoya basıp "tık"lamam mı bu heriflere para kazandırıyor yoksa yan tarafta öyle yarrak gibi durması mı emin değilim.

evvelden sağda solda penisimi büyütmek isteyen reklamları görmeyeyim diye bir arkadaş adblock kurmuştu bilgisayarıma, hah işte bu herifler onu inaktif etmeden yazamazsın bile dediler lan köleleriymişiz gibi!!!

benim sıkıntım, benim derdim sadece ama sadece az biraz canlarının sıkılması. canı sıkılan insan, öncelikle neden canının sıkıldığını araştırır, ondan sonra da çözüme yönelik tasarruflar içerisine girer. dedim ki madem bu adamlar hiç tasarrufa girmiyor, aksine dayatma ve zorlamalarla kendi yarattıkları düzeni işletmeye çalışıyorlar, o zaman biz de elimizden geldiğince ufacık bir tık yerine aynı videoyu youtube'a, para yabancılara gitmesin istiyorsak da alkışlarlayaşıyorum'a yazıp izleriz.

ulan sırtımızdan yeterince para kazanıyorsunuz zaten gözü dönmüş adamlar!!! bırakın da az nefes alalım be!!!
  • host dosyasına,

127.0.0.1 59saniye.com
    127.0.0.1 www.59saniye.com
    127.0.0.1 static.59saniye.com

yada

127.0.0.1 59saniye.com www.59saniye.com static.59saniye.com

satırlarını ekleyerek ve artık benden size tik yok diyerek desteklediğim kampanya. videoları sağdan soldan çaldığınız yetmiyormuş gibi bir de içerik bütünlüğünü server maliyetleri yüzünden 59 saniye gibi abuk bir kısıtlama ile sikertmeniz midemi bulandırıyor.
  • host dosyasında 127.0.0.1 in karşısına koyduğum için dalgınlıkla bassam bile izleyemeyerek desteklediğim oluşum.
  • (bkz: mesut bahtiyar'ın para kazanması lazım sessiz olur musunuz?)
  • (bkz: 127saat.com)
  • olayın en can alıcı noktasını kaçırmak pahasına sadece 59 saniyesini göstermek gerçekten, konsept dahilinde olsa dahi sinir bozucu bir durum. arkadaşlar siteyi açarken insanların artık çok kısa video izlediğini 4-5 dakka görünce izlemekten vazgeçtikleri bilgisini almışlar bir yerden ama çok yanlış uygulamışlar. çok istiyorlarsa, 59 saniye versionunun yanına buton koyup kendi sitesinde tamamını izleme seçeneği ekleyebilirler. hem hit almış olurlar bu da benden tavsiye*