• global hipnoz teknolojisidir. daha önceleri insanlar büyü yoluyla, insanın içinde saklı gücüyle( ki bu her şeyden üstün bir ilimdir) radyo, tv, haarp gibi teknolojilerle, şimdi ise frekans teknolojisiyle insanlık hipnotize ediliyor. ama 5g apayrı bir boyut. tanrının yeryüzündeki hakimiyetine son verecek kadar büyük bir teknolojidir. tabi tanrı dediğimiz de tüm dünyayı yöneten varlık orası da ayrı. sonuçta kendi kendisini yok edebilir bu teknoloji, kendi ying yang felsefesi yüzünden. o yüzden cidden kötü insanların eline geçmemesi gerekiyor.

hastalık yayılmasını sebebiyet veren paylaşımlar ise, tamamen saçmalıktır.eğer doğruysa bile asıl tehlikenin kapanması için yayılan bilgilerdir. ya da insanların anlayacağı dilden tehlikeli olduğu belirtmek istenmiştir. bu teknolojinin hastalık yaymasına gerek yok, zaten direk kişileri titreterek, kafayı yedirterek, aklınıza gelen her türlü metodla öldürebilir. çünkü yapay zekalar da işin içinde. hatta coronadan titreyerek ölen kişilerin, bu teknolojinin denenmesi olarak görüyorum. ya da tam tersi bu teknolojinin gelmemesi için, frekans teknolojisinin kullanan diğer tarafın kötü algı oluşturmak için yapması da olabilir. sonuçta 5g sadece bu etkiyi hızlandıran ve şiddetlendiren bir durum. bildiğin robot gibi komut alan bireylere dönüştürebilir kişiyi. internet, uydu ve telefonlarla beyninizi ve bedeninizi kontrol eden frekans teknolojisiyle yönetiliyor insanlar, 5g ile birleştiğinde ruhunuzu da kontrol etmeye başlar. ve bu durum da kıyamet projesine sebebiyet verir. çünkü özgür olmayacaksa ruhlar, insanlık yok olmaya mahkumdur. tabi tam tersi bizi her şeyden koruyacak bir teknoloji olması da ihtimal.

yani bu teknoloji yayıldığında insanlığın yok oluşu, sadece bir adım uzakta olacak. her ülkede atom bombası olması bile daha az tehlikeli bu teknolojiden.

günümüz teknolojisiyle insanların aklından geçen düşünceleri okuyorlar, hatta neyi düşünmenizi istiyorlarsa ya da tam tersi, düşünmenizi istemedikleri konuları da düşündürtmüyorlar. size tembellik verip başarısız olmanızı, yanlış kararlara itip, boşa zaman geçirmenizi, kimi isteyip kimi istemediğinizi, sizi körelten sisteme tehlike olduğunuzda ise korku ve panik halini yaşatabilirler. hatta sistemin açıklarını bulup söylemeye kalktığınızda nefesinizi bile kesiyor orospu çocukları. tabi herkes için tek tek uğraşmak yerine yapay zekalara bağlı bir sistem ile bu iş kolaylıkla halloluyor.

özellikle hislerinizi aşırı yoğun etkileyen bir şey bu frekans teknolojisi . eğer bu 5 g kötü insanların eline geçerse veya kötülüğe hizmet ederse, saniye durmam ben bu dünyada. her şeyimizi kontrol ediyorsunuz anladık ama ruhumuzu da dünyalık amaçlarınız için kullanılması çok saçma. bu teknoloji sadece bu simülasyon dünyamızdan çıkılması için kullanılmalı. o yüzden bir an önce herkesin simülasyon dünyasında olduğuna inandıracak projeler gerçekleştirmeli, ve bunun için yapılması gereken tek şey gerçekleri söylemek. bunun için de tek bir yerden yönetilen devlet liderleri, artık saçma sapan sanki ulus devleti özelliklerine sahipmiş gibi davranmayı bırakıp, insanların gözlerini boyamak için siyasetle halk kutuplaşmasına son verip, insanlara bu zamana kadar söyledikleri tüm yalanları, kandırmaları, sahte bir şekilde yapılan savaşları, kurdukları dinleri, yalan dolu bilimi, aslında aynı yerden yönetilen siyasetçileri, firmaları ve ülkeleri açıklayıp, sınırları kaldırıp tam aydınlatma sağlanmalı.

tabi bunun için de tanrı dediğimiz, dünyanın tanrısının boy göstermesi gerekiyor. 5-10 yıl önce tüm dünyada duyulan tuhaf seslerin yayılması teknolojisiyle konuşabilir. bu geçişin sağlanması için mantıklı bir adım bence. ama uzaylı istilası projesiyle de yapılabilir. orası size kalmış.

teknik olarak şuan dünyayı frekans teknolojisine sahip olan, yapay zeka destekli yönetiyor. borsada bile bunu görebilirsiniz. kendi kendine alıp satan, yapay zekalar sistemi tutuyor. 5g teknolojisi ise yapay zekaların bilinen dünyanın hakimiyetinin ele geçirmesi demektir. uzaya yollanan yüzlerce uyduyla ise güçlerine güç katacaklar. en ufak kaçış yerimiz olmayacak. önceden wifi ve telefonları kapatıp, yada şehirden uzaklara gidip manipüle olma ihtimalimizi düşerebiliyorduk. ama bu teknolojiyle her yerimiz sarılı olacak.

o yüzden mutlaka ama mutlaka bedenimize frekans kırıcı jeller sürmeli, üstümüze ise jamer tarzı frekans kırıcı aletler takmalıyız. ve bunları üreten hiçbir yer yok. yani bu korunma yolunun yapılmadan bu teknolojiye geçilmesi kabus olur. herkesin sığanakları yok. çünkü sadece bedenimizi jellesek bile, gıdalardan ve hazır paketlerden aldığımız alimunyum yüzünden zaten anten görevi görüyoruz. o yüzden mutlaka bu frekansları kıran bir teknolojinin de gelişmesi gerekiyor. eğer her yerde olacaksa bu teknoloji. tabi bu sadece 5g'den değil şuanki frekans saldırılarından da korunmamızı sağlar. yani şimdi veya sonra her türlü bu korunma yöntemini yetkili kişilerin göstermesi gerekiyor.

tabi asıl tehlike yapay zekalar değil onlara komut veren üst taraftaki kişilerdir. yani iyi bir amaçla yayıldığını umut ediyorum. ama ya değilse o zaman cidden sözün bittiği yerdeyiz.

tabi bunun tam tersi niteliğinde mükemmel bir dünyayı da getirebilir bu teknoloji. bildiğin cennete çevirir. ama yingyang dengesiyle yönetildiği için dünya, çok ağır sonuçları olabilir. çünkü iyilik kötülük dengesi sağlanıyor her koşulda, aydınlanma için. ama konu buraya geldiyse ya çok hızlı bir şekilde gelişim ve aydınlanma çağına giricez. kandırma ve yalanları def edip ya da çok hızlı bir şekilde yok olacaz, hızlıca köleleşip. en kötü ihtimal ise başlarda bir sorun yok gibi bize iyi yansıtılıp, ardından insanları yine tüketim ve güç için kontrol etmeleri olacak. tabi bana fark etmez, her türlü bunun bilincinde olurum ve terk ederim dünyayı ama insanlar yaşadıkları sıkıntı, nefret ve bitkinliğin sebebini bilemiyecek.

umarım bu teknolojiyi tüketim çılgınlığı, kötü hisler, ticari kaygılar ve insan kontrolü için kullanmak yerine insanların aydınlanması, sorgulaması ve faydası için kullanırlar.

bunları da neye dayanarak diyorum.

ya rüyaya reklam veriyor orospu çocukları. bu frekans teknolojisiyle. addblock kullanırım reklam izlemem hiçbir yerden, rüyadan veriyorlar bu sefer de. kaç kere başıma geldi. ya da biriyle tanışmadan önce rüyama giriyor. sabah uyandığımda o kişiden bildirim geliyor. ya da havada tek bulut yok. yan bahçelere de değil, bulunduğum on metre kare alana yağmur yağıyor bir tek. eğer sistemin pisliklerini görünce, hemen kalp sıkışıklığı ve aşırı ağrı oluşturuyorlar. hayatın ve evrenin klasik kurallarına karşı çıktığım için cidden büyük sıkıntılar yaşadım. başlarda anlamadım ama ne zaman interneti ve telefonu kapasam, o güçlü akım bir anda durdu. ve bu teknoloji atılan yeni uydularla daha geniş alana yayılacağı için. büyük sıkıntı. düşündüğümüz şeylerin google, instagram youtube da çıkma olaylarını saymıyorum bile zaten. o bilgi insanlar tarafından da fark edildi artık. aklıma gelmeyen daha bir çok olay var. kobay oldum resmen. ve bir kobay olarak diyorum ki isterseniz 1000 g ile her yeri sarın sadece bundan korunacak bir alternatif sunulsun. yani isteyen kişiler manipüle edilmeme hakkı olsun. gıdalarla insanları zehirlersiniz, hastahanedelerde sağlıklı olma umuduyla ilaçlar verir daha kötü yaparsınız. ama isteyen gümüş suyu, pranik şifa, hemeopati gibi tedavi yöntemleriyle en ufak hasta olmadan hayatlarına devam edebilir. bir seçimdir yani sistemin kölesi olmak.

devletlerin eğitim sistemlerini ele geçirip, yalan tarihi anlatırsınız. dünya yuvarlak dersiniz, nasanın photoshop, ae viral reklamcılığını, bilim diye yutturursunuz. kanıt olarak yine onları gösterirsiniz, ironik bir şekilde. bunlara da kızmıyorum. cidden ezbere yaşayan bir topluma müstahak. ama bile bile açıklar verirsiniz ve kişilerin sorgulayıp düz dünyaya inanmasını sağlarsanız. ki bana göre dünya yuvarlaksa bile düz gözükecek kadar küçük bir alandayız, daha keşfetmemiz gereken bir çok kıta var. asırlardır süren dünya şekli teorisi bile bu asıl gerçeğin saklanması için olduğunu düşünüyorum . sonuç olarak çok güzel sorgulamayı tetikliyor sistem ve kaçış imkanı da veriyor yalan sisteminden.

yada askerlik sistemiyle kişilerin tüm hayat heyecanını, planlarını çalar, askere gitmemek için yıllarca okullarda kişileri süründürür, bu yüzden başarı hep ertelenir. okumayanı ise, reddetme imkanı bile yaptırmadan zorla boyun eğmesi gerektirdiğini hatırlatırsınız ve sistemin de ayakta kalması için de terörist üretirsiniz. sahte savaşlarınızda bir hiç uğruna insanlar ölür. tabi birbirlerini öldürmek isteyenler öldürsün ama bu zorunlu olmamalı. amacınız ülke güvenliği olsa devletlerin, herkesin atış eğitimi alması gerektiğiyle ilgili kanun hazırlarlar. zaten bir çok isteyen kişi de bulunur gönüllü.ama tek dertleri köle zihinler yetiştirmek, canımızı savunmamız değil ki. ama yine de, ya intihar ederim yada yapmam diyince, rapor alınıp bu kontrol edilmeden de çıkılıyor.

ya da eğitim sistemlerinde insanların zamanlarını çalarsınız, en ufak bir şey öğrenemeden yıllarını heba ederler, sonra işsiz bırakırsınız ama isteyen kendisini internetten geliştirip, krallar gibi eğitimini alıp,sevdiği işi yaparak en güzel yerlere gelir. yine kaçış var sorgulayana ve köle olmayan bireye.

ama konu 5g teknolojisi ve uzaya atılacak yüzlerce uydu olunca, kaçış sağlanamıyor. o yüzden mutlaka bunlardan korunacak bir frekans kırıcı teknolojisi gerekiyor.

ha yingyang felsefesinden vazgeçip, sadece insanların iyiliği ve gelişimi için bir sürece girilecekse, milyonlarca yıldır süren bu felsefe değişecekse, tanrılar katında, o zaman korunmaya gerek yok tabi. en başta ben karşı çıkarım. ama bunun olmasına inanılması için tüm ülke sınırların kalkması lazım. o yüzden sınırları kaldırıp, insanlara samimiyetinizi gösterin. daha doğrusu nasıl bir orospu çocuğu olduğunuzu ya da bundan korunacak bir teknoloji de getirip, oyunlarınıza devam edin.
    ha ap açık tüm gerçekleri söylemenize rağmen isyan edenler olursa, teşekkür etmek yerine, o zaman da frekans ve 5g teknolojisiyle yok edin. aydınlananlar olarak yolumuza devam edelim. zaten 500 milyon insan projesini, corona gibi özel olarak işleyerek, nasıl yaşlıları öldürüyorsa, bu yeni virüsle de aydınlanmayan veya sorgulamayan ezbere yaşayan kişileri öldürecek, bir sistem oluşturun. çıkalım artık şu simülasyon dünyasından ya. çok yavaş ilerleniyor, sistemin kölesi olanlar yüzünden.yani zarar verecekseniz de insanlara, dünyanın iyiliği için zarar verin.
    ama yok gerçekleri fark edip söyleyenleri yok edicez diyorsanız, tüketim çılgınlığına ve insan köleleştirmeye devam diyorsanız her zaman olduğu gibi. buyrun edin, valla benim için ölüm bir hediye.

ne saçmalıyorsun, neyin kafasını yaşıyorsun diyenler olabilir. ama beni anlayan kişilerin de, köşede oralarda bir yerlerde olduğunu biliyorum. valla dümdüz oh ne güzel sadece internet daha hızlı olacak, bak hastahanelerde uzaktan tedavi yöntemi yapıyorlarmış, hmm ne güzelmiş demek isterdim. ama bu sefer iş gerçekten ciddi. üstüne kütüphanelerce kitaplar yazılacak bir konu. buradaki yazdıklarım bile özet geçerek yazdıklarım.ki ben de siz insan türünün iyiliği için yazdım belki katkım olur diye, normalde de yazamazdım bu konuları ama corona virüsü geldiğinden beri bu tarz frekanssal saldırılar çok olmuyor nedense, saçma dünya sisteminin, değişikliğine sebebiyet verecek şeyler söylenebiliyor. o yüzden sistemin gizli gerçeklerinden bahsettiğimde saldırı yemiyorum ilginç bir şekilde. o yüzden tüm içimde kalanları döktüm bu corona olayından sonra. normalde yazının yarısına gelmeden ya nefesim kesilirdi, ya da büyük acılar çekerdim. en kötü ihtimal düşünce duraksatma işlemi oluyor. ama olmadı bir şey. anlamadım. keşke hep böyle olsa dünya. özgürce, rahatça konuşabilsek tüm bilinmeyen gerçekleri. başka bir şey istemiyorum. işte bu yüzden frekans teknolojisinden korunmak için koruyuyucu bir teknoloji gerekiyor. eğer böyle olmayacaksa da.

''burada yazılan her şey hayal ürünüdür, gerçek kurum ve kişilerle alakası yoktur.'' ama ola da bilir.

edit: burada biz insan türünün iyiliği için konuşuyorum ve bu frekans teknolojisi tehlikesinden korunmanın en büyük yolu bilinçlenmek. belki 5g bizi bu manipüleden koruyacak antitez bir teknolojidir. bunu şu an bilemeyiz. ama üzerimizde daha çok etki gücü olacağı kesin. bu frekans saldırılarıyla, zihin ve insan kontrolü çalışmalarını araştırırsanız detaylı, zaten az çok dediklerimi anlarsınız.ki burada yazılanlar kadar detaylı bilgi de bulmanız için, gizli arşiv incelemeniz lazım.
  • global hipnoz tekn....'nden sonra okumadım.
  • bu teknolojiden de komplo teorilerinden de daha şimdiden bıktırdılar. 3g'de sars 4g'de de ebola yayılmış. valla bak.
  • *
  • hipnoz teknolojisi. aynen sen şimdi sistemin açığını bulup buraya yazdin ya gör şimdi rüyanda neler olacak oculer boculer. abi evde kalın sokağa çıkmayın ama şizofreni ilaçları bitince eczaneye kadar cikiverin bir zahmet.
  • degil 5g isterse 10g gelsin bizim operatörlerin hızı 3g'yi geçmediği için çok da önemli değil.

4.5 g de de aynı muhabbet dönüyordu, işte bir film 1 dakikada inecek vs. gördük ki hiç de 1 dakikada inmiyor.
  • 5g hakkında bilgilendirici sunumlarınız ''aşırı hızlı bir teknoloji ya, acilen gelmeli'' mottosundan öteye umarım gidiyordur gitmiyorsa okuyabilirsiniz. felaket haberciliğinin yanı sıra oldukça olumlu ve pozitif bilgiler vereceğim, elimden geldiğince araştırmalar için kaynak belirtmeye de çalışacağım.

öncelikle, bu dünyanın ''en hızlı olayı'' gerçekten hızlı. sadece teknoloji dolaylarında değil, ömrünüzün ve en önemlisi bilincinizin ölümü konusunda da son derece süratli davranıyor kendisi. yüksek radyasyon ve yaydığı frekansların ne kadar zararlı olduğu ile ilgili buraya saatlerce bir şeyler yazmaya gerek yok buyrun bakabilirsiniz.radyasyonun zararları , 5g güvenliğimizi tehdit ediyor

her şey enerji derken, radyasyonun tüm boyutlardaki varlığımıza ne denli zarar vereceğini unutmamalıyız. maddeci insanlar için içinde bulundukları beden, daha spiritüel insanlar içinde sahip olduğunuz tüm ruhsal bedenler için bir tehdit olduğunu vurgulamak istiyorum. ayrıca son dönemde gündemde olan insanları mikroçipler ile kontrol etme mevzusunun da direkt önünü açan bir oluşum kendisi. şimdi tüm bunları bir kenara bırakıp asıl bahsetmek istediğim konuya geliyorum.

fuck 5g baby, yes 5d evet 5d ise pozitif güçlerin tüm bunlar olurken koltuktan seyretmediğini gösteren, başka bir deyişle düailite evreninin bizlere armağanı olan oluşum yani 5 dimension yani 5. yogunluk frekanslarının dünyamıza ulaşmasını içeriyor. maddeci arkadaşlar kuantum fizik dolaylarından daha uygun şekilde araştırmalar okuyup izleyerek ne demek istediğimi anlayabilir. sonunda gelecekleri noktayı ise bu linklerde topladım..
    daha manevi bir bakış açısı
    bilinç düzeyinin çok yüksek olduğunu düşündüğüm bir arkadaş
    farklı kanallarda meditasyon müzikleri üreten bir isim
    vites 5g'den 5d'ye kaydırılıyor
    kısaca 5d nedir? diye kısa bir arama yapmanız sonucunda dahi önünüze yazılı, görsel, ingilizce, türkçe ya da ruhani veya ''daha bilimsel'' birçok kaynakla karşılaşırsınız.

dünyanın frekans değerleri yükseliyor ve bizde dünya canlıları olarak bu yükselişe ayak uydurmalıyız. içten içe herkesin farkında olduğu durum daha barışçıl ve bilinçli bir yapı oluşturmadıkça bu yaşanılan tatsız olayların devam edeceği yönünde. peki daha barışçıl bir toplum nasıl oluşur? x kişisinin başa geçip bizler için güzellikleri yakalayıp getirmesiyle değil elbet. hiçbir sistem veya ideoloji kendi gerçekliğinizden daha etkili olamaz, olmamalı da zaten değil mi? asıl olması gerekeni bunun için temel oluşturmayan birine yansıtamazsınız ki önce kişinin kendini bu güzelliklere karşı ayna durumuna getirmesi gerekir. bu yüzdendir dünyadaki hiçbir sistem tam anlamıyla barışçıl olamıyor. herkes tek tek değişime açılmadıkça bu mümkün değil, istisnalar enerjisel dengelenmeyi bozar.

bu yüzden 3.yogunluk derecesinden öteye gidemeyen teknolojik gelişmelerle bu kadar vakit harcamayı bir kenara bırakmalı ve dünyaya gelen enerjilerden yararlanarak içsel bir değişime gitmeliyiz. yoksa 5g gibi niceleri bilincimizi etkilemeye devam ederek bizleri düşünemeyen robot insanlara dönüştürecek.

sorgulamak, maneviyat kazanmak, yargılamamak ve tabi ki meditasyon yapmak bu kadar zor olmamalı..lütfen.
  • "5g pandemisine hazır olun" başlıklı bir haber yayınlamış üsküdar üniversitesi ve linki buraya yapıştıracakken kilitlendi. hatta şu an sayfaya ulaşamıyorum. daha demin sayfayı baya açıp okumuştum ama şu an haberler kısmına da girilmiyor "disallowed key characters" diyor. garip.

ya bu selim şeker zaten hep 5g ye karşıt bir adamdı o yüzden bekliyordum güncel bir yazı yazmasını. hatta geçen sene böyle bir kampanya da başlatılmış adına. ama şu açılamayan linkte baya coronavirüs-5g bağlantısı olduğunu söylemiş. 5g ye zararlı diyip kitap çıkarması başka, virüsün sebebi olarak mantıklı gözüküyor demesi başka.

bu linki nasıl tekrar açabilirim ya da görebilirim? geçmişi ve çerezleri temizledim yine olmadı. daha 10 dk önce açılıyordu.

edit: link açılıyormuş gönderenlere ve arşive teşekkürler. bende hala açılmıyor ama neyse.

"keyfinizi kaçıracak bu mülakatı okuyun ve okumakla kalmayıp okutun. çünkü geleceğinizi sizden başka kimse koruyamaz!" diyor.
  • 2021 ortasında ulak 5g radyo ve çekirdek şebeke olarak hazır olacakmış, frekans tahsisi,kurulum,test,devreye alma derken aktif kullanıma başlanması 2022 bulur tahminimce.
    kaynak
  • 4gde yapamayip 5gde yaptigimiz ne olacak?
    film izleyebiliyoruz
    goruntulu konusabiliyoruz
    daha ne kaldi cep telefonlari icin?
hesabın var mı? giriş yap