şükela:  tümü | bugün soru sor
  • nişantaşı’nda yer alan bir butik. instagram butiği de oldukça aktif. bir kaç kız kardeş yönetiyor. yüz olarak hayır ama fizik olarak hoş kızlar. instagramdan bakıldığında çok güzel ürünler varmış gibi duruyor. heyecanla merakla mağazaya gittiğinde ise tam bir hayal kırıklığı. pazar malından farkları yok. oradan buradan toplanmış mallar. tahminen ihracat fazlası ürünler var arasında. anlaşılan o ki, kızların düzgün fiziğinden dolayı güzel görünüyor ürünler. almayı bırak denemek için bile bir parça ürün bulamadım.
  • ürünleri alabilmek için boy ortalaması 1.80 olması gereken mağaza. kendi ürünleri olduğu gibi terkosta bulabilceğiniz ürünlerde mevcut ama instagram sayfalarına asla bakmıyordum ve bugün bakınca tekrar anladım ki 1.68 boyum ile buradan alışveriş yapmak için çok kısayım. ürünlerin neredeyse tamamı uzun boylu insanlar için gerçekten ciddi bir sorun bu.
  • şu adreste görüleceği üzere, insanları dolandırmak için site kurmuş ve insanların paralarını iade etmeyen alışveriş sitesi.

tüketicinin korunması hakkında kanun'un hak verdiği şekilde mesafeli satışlarda iade hakkını kullanmak isteyen insanlardan iade için kargo ücreti alan (kanunen alamaz) bir de üzerine ürünler kendilerine gönderilse de paralarını iade etmeyen bir gram profesiyonelliği olmayan insanlar tarafından yönetilen bir markadır.

uzak durmanız, yakınlarınızı alışveriş yaptırmamanız şiddetle tavsiye edilir.