şükela:  tümü | bugün sorunsallar (2)
 • mevcut kural ile her takım her takımı yenebilirken, yerli oyuncular yurt dışına daha çok transfer olurken hangi mantık bunu getiriyor anlamış değilim. sonuç olarak benim için türk futbolunu bitirecektir.
 • hayatımda bundan daha saçma çok az şey duymuşumdur.
 • geldigi takdirde kombinemi ve bein aboneligimi yenilemeyecegim kural.

  az mi geldi baki mercimekler, hasan aliler, mehmet topuzlar, az mi geldi bes yilini dolduran ne idugu belirsiz orta halli yabancilarin turk yapilmasi.

  yapacaginiz isi sikeyim. milli takim da milli takim, sokayim ya. herkes kulup bazinda basari istiyor, milli takim basarisi olmasa da olur.
 • "iptal yöntemleri:

  1. (0212) 473 99 99'a iptal başvuru formunu faks göndererek,

  2. size en yakın digiturk yetkili teknik servislerine giderek,
  en yakın teknik servis için tıklayınız.

  3. adresimize mektup göndererek

  adres bilgileri:
  krea içerik hizmetleri ve
  prodüksiyon anonim şirketi
  abbasağa mah. sungurlar iş hanı
  no: 45 kat: 1-2-3
  beşiktaş 34353 istanbul

  hatırlatma: digiturk üyelik iptal geri aramaları 0212 473 7373 ve 0212 310 55 50 numaralı telefonlardan yapılmaktadır."
 • ali koç boşuna tayyip'in huzuruna çıkmadı sonra serdarları, tolgayları almadı dediğim karar. hem para dilendi hem yabancı kuralı. ziraat bankası yoklaması yapıldı hatırlanacağı üzere. hep dediğim gibi bu ülke de futbol gs'nin önünü kesmek için tasarlanan bir oyundur.
 • şurada birkaç sene öncesi italya'nın 5 büyüğünün oyuncu maaşları listesi var. 2 milyon euro ve altı yıllık ücreti olan, ligimize gelse takımının yıldızı olacak birçok oyuncu var. madem yabancı sınırı kaçınılmaz maaş bütçesi sınırı da getirilebilir. aslında 4 büyükler aralarında anlaşarak da yerlilere verilecek maaşları belli bir sınırda tutabilirler ama onlar birbirlerinin kuyusunu kazmayı tercih ederler. genç gelişime açık olanlarla, genç olmasa da dünya standardına yakın yerlilerin sayısının çoğalmasında bir sakınca yok ama yıldızlara 3 milyon, vasatlara 2 milyon, rotasyon oyuncularına 1 milyon ve üzeri eurolar verilmemeli.
 • tarık çamdal in
  mariano - linnes out.
  normal şartlar altında iki koyunu güdebilir mi diye tartışma konusu olacak adamlar senelerdir türk futbolunu yönetiyor, yönetin kardeşim yönetin..
 • her gelen bir elliyor zaten yabancı oyuncu sınırlamasını. yok mu arkadaş gidip ingiltere, fransa, ispanya, almanya' da bu işler nasıl yapılıyor diye bakıp gelecek biri.
 • insanlar zaten malum taraftarsız takıma yapılan yardım ve destek nedeniyle ligden iyice soğudu ve kopmak üzereydi. bir de üzerine bu gelirse türk futbolunu izleyen sayısı yarı yarıya düşer. bir futbol zevkimiz vardı onun da içine ettiler.
 • saçma kuraldır. sayılarla bu işi çözemezsin. paraya sınır koyman lazım. borcun şu sınırı aşmışsa yabancı alamazsın desen zaten problem falan kalmayacak. ya da yurtiçinde de ffp gibi sattığın kadar yabancı alabileceğin, aynı zamanda zarar beyan ettiğin seneden sonra o kadar kar açıklayana kadar yabancı alma yasağı gibi bir düzenleme koysan ortalık durulacak. hem referansın da olur ve kimse sana gelip ağlayamaz. çünkü sınır koymuş olmuyorsun. ayrıca yabancı sınırını eleştirelim, ama alper potuk, ahmet çalık, tarık çamdal gibi örnekler komik oluyor. bir fenerli olarak size van persie, maldonado, josico, benzia, ayew gibi yabancıları örnek veririm apışıp kalırsınız. bu adamların hangisi aldığı paranın onda biri kadar performans verdi? böyle sav olmaz.