şükela:  tümü | bugün
 • 25 ekim gecesi thomas zwijsen, ben woods ve ali deniz kardelen'i ağırlayacak olan mekan.

  (bkz: 25 ekim 2016 masterguitar ankara konseri)
 • 11 kasımda flört konseri olacakmış. kaçırmayacağız tabiki öhöm öhöm.

  çok özledim ulan.

  karşınızdaaaaaaaaaa flööööörrrrtttttt...

  hihihi..
 • 'kaybedenler kulübü' adının özünü zerresine bilmeyen, konserlerine sırf üç eleman daha koyup güvenliği sağlamakla uğraşmamak için damsız almayan ironik mekan. ulan kaybedenler kulübü demek yalnızlar partisi demek, yalnızlık demek. hem kaybedenler kulübü diye mekan açıyorsun hem de damsız almıyorsun. zaten kaybetmiş adamı, kaybedenler kulübüne almıyorsun.
 • açılışından sonraki ilk günleri üniversite'den ayrılmam sonrası ankara'daki son günlerime denk geldiğinden, oradaki bir konsere uğramadan şehirden ayrılmaya gönlümün razı olmadığı ankara mekanı. (diğer mekanlar hakkındaki düşüncelerimi beni tanıyan bilir.)

  gökçe kılınçer konserinde karşılaştığım üniversite bölümdaşıma da bu durumlarım hakkında konuşamadığım için özür dilerim.
 • iş ziyareti sırasında, öğlen yemeği için durduğumuz mekan ve gerçekten bir istanbullu olarak, nasıl kazıklandığımız bir kez daha anlaşılmıştır. 42 cm' lik büyük pizza 24 tl ve gerçekten güzeldi. istanbul da aynı pizza, benzer mekanlarda 32-34 tl den aşağıya yenemez. bira ( 50' lik carlsberg 12 tl ) vs zaten uygun.
  erkekler tuvalet kapısında da, jim morrison u görmek ayrıca hoşuma gitmiştir.
 • hisselerinin bir kısmını tonemaister arkadaşa devretmeleri gerekir bence, uzun zamandır yaşadığım en rahat ve iyi sahne sesiydi, braaaaava.

  güzelleşen mekan.

  edit: güzelleşen falan mekan değilmiş, yine pozitif önyargılarıma kapılmışım, her zaman olduğu gibi kendi çalışanından bile para kazanmaya çalışan, aklınca oluşturduğu ucuz kurumsallık ilkeleriyle kendi kendilerini 2 sene içinde batıracak yeni bir ankara mekanıymış malum...

  if'e bok atardık, adamlar sahneden inince senin sevdiğin içkiyi bilip ikram ederdi sen sormadan, bunlar önüne fatura koyuyor, sonra "niye battık la?"

  salak istanbul kafası bir mekan işte nihayetinde, asıl anlamadığım bu ismin hakkını veren herifler utanmıyor mu?