şükela:  tümü | bugün sorunsallar (3)
  • alenen dalga geçiyorlar 80 milyonla.
    allah bu çilekeş millete sabır versin.
  • reisin müthiş lütfu. bunu da yerseniz artık yazıklar olsun.

"cumhurbaşkanı olarak, 15 ilimizi kapsayan hafta sonu sokağa çıkma sınırlaması uygulamasını iptal etme kararı aldım" demiş. bu ne güzel ülke yönetmek ya, yasak kararı neden verildi neden iptal edildi? bu işin uzmanı yok mu? memlekette her şey neden senin iki dudağının arasında?
  • reis darlanıp geberin amk tribine girdi galiba.
  • reis 10 dk sonra açıklama yapıp herkes meydanlara çıksın 20 şınav çekeceksiniz de diyebilir.

güzel gerçekten, bilimsellikten öleceğiz bu gidişle.
  • iyice taşak geçiyorlar artık.

türkiye simülasyonu devam ediyor.
  • (bkz: dingonun ahırı)

ülke senin değil mi zaten be reis,çık de çıkalım otur de oturalım.

"vatandaşlarımızdan aldığımız değerlendirmeler, bizi kararı yeniden gözden geçirmeye yöneltti." demiş.

bak bak,gören de halkı düşünüyor sanacak.

bu ülkenin gençleri daha yeni milyonlarca tweet atmadı mı,tepki koymadı mı sınavın öne çekilmesine ? o zaman neredeydiniz ?
  • an itibariyle rte tarafından iptal edilmiş. ülkeyi pc oyunu oynar gibi yönetiyorlar amk. bunlar gittikten sonra bir format şart.

link
  • ülke bipolar oldu amk.

gelen tepkiler üzerine iptal edildiğini düşünüyorum.
    ayrıca gelen tepkiler üzerine virüs hafta sonu ülkeyi terk etme kararı aldı.
  • kahkaha attıran hadisedir.

sağlık bakanını, içişleri bakanı sallamıyor; içişleri bakanını, cumhurbaşkanı sallamıyor; cumhurbaşkanını, kimse sallamıyor.

ulan kabile yönetsek bu kadar olurdu.
  • dün gece uyurken süleyman beni aradı, ne dedi hatırlamıyorum ama uyku sersemi he he dedim kapattım. bugün öğlene doğru hanımın heyecanlı şekilde dürtmesiyle uyandım, bir baktım ki sokağa çıkma yasağı ilan etmişim. şimdi düzeltme twiti attım, hala daha yataktayım. çocuklara da süleymanı getirin buraya dedim, bekliyorum... selam ve dua ile.