şükela:  tümü | bugün
  • devletin tepesinde çılgın demokrasi görüntüleri

http://odatv.com/…ninin-goruntuleri-3108161200.html
  • bunun dinle minle alakası yok. bildiğin rave bu. bir mdma eksik, veya değil.

bunu gören ışid mensubu, doğal olarak, "demek ki ben doğru yoldayım. işte ispatı!" diyor. kerterizini buradan alıyor. bu görüntüyü loop'a aldıkça davasının başarılı, cihadının ihlaslı olacağına dair yüreği güvenle doluyor. "türkiye'de bana ölüm yok, zikir var sıkıntı yok" diyor. yolu açık, içi rahat. darülislam kolboyu mesafesinde, ha gayret!

nöt. çöğacaip. biz ne sanıyorduk bu überyobazları? bir daha yüksekten atıp, beni hiçbir şey şaşırtamaz demeyeceğim, söz falapila.

.
  • 1 eylül'deki adli yıl açılış töreninde de yargının bağımsızlığı için zikir çeksinler. kemal kılıçdaroğlu adli yıl açılışının külliyede olmasından ötürü törene katılmayacağını açıklayınca, adalet bakanı bekir bozdağ kılıçdaroğlu'nu şekilcilik yapmakla suçlamaştı. peki bu ne bekir efendi, yüreğin ve adaletin varsa bu skandala sesini çıkartsana!
  • eger bu goruntuler dogru ise gercekten t.c yi cok sancili gunler bekliyor. cumhuriyet tarihinde gormedigimiz karanlik gunler cok yakin gibi.
  • kesin birlik beraberlik için yapılmış ve adı da kesin "demokrasi zikiri" dir!!

buna karşı olanlarda demokrasi düşmanıdır!!!
  • laikliğin dibine vurulduğu zikirdir. aynı zamanda aynı yerde adli yıl açılışı yapacaklar daha.
  • doğru olduğuna inanmadığım video. yani cb külliyesinde değildir. yapamazlar dimi o kadar? o kadar abartmazlar artık dimi lan?
  • (bkz: noluyo lan)
  • islamla hicbir alakası olmayan sacma sapan tasavvuf zırvalıklarının sergilendiği gösteri.
    ateist olarak ben bile biliyorum amk bunun islamla alakası olmadığını hic suudi arabistanda boyle bir saçmalık goremessin
  • avrupa'dan, amerika'dan uzaklaşırken alkış toplayan ülkemizin ne tarafa yaklaştığını gösteren bir klip adeta.