şükela:  tümü | bugün
  • kaynak

mercidabık meydan muharebesi gibi kavga olmuş. 70 kişi birbirine girmiş deniliyor. ayrıntıları bekliyoruz.
  • havalimanı gibi bir yerde birbirini bıçaklayacak bıçak bulabilen, ayrıca da bu bıçağı kullanabilecek yapıdaki barzoların çalıştığını gösteren olay.
    (bkz: muz cumhuriyeti)
  • an itibariyle 1 ölü 70 yaralı.
    taksicilerinin hava limanına giden otobüslerin kaldırılması için eylem yaptığı yerde olması doğal. itin kopuğun elinde hava limanı.
    oraya inince barzo tipli adamların size ekşir. en ufak bir cevapta dalmaya hazır halde olduklarını bariz şekilde bellidir. eski topkapı otagarına benzer yerdir.

evet anadolu yakası anadolu ve balkanların ihraç ettiği çomarlarla doludur. zengini fakiri alayı sinsi, kalleş, görgüsüz ve medeniyetsizdir. istisnalar hariç.
  • bi tek ben mi seviniyorum bu tarz haberlere acaba. garibana ya da masumlara bir sey olmadigi surece it kopuklarin her gun birbirine girmesini istiyorum. bicaklilar birbirini kessin, polis gelsin bunlari coplasin, polis de bir gun rahat yuzu gormesin hatta it kopuk yuzunden ve boylece dogal secilim akisinda yurusun.

bu ulkede it kopuk, comar, orospu cocugu, hirsiz, duzenbazlar maalesef hic bitmeyecek ve ben olabildigince toplumdan izole olmaya devam edecegim.

tanim: cok sevindigim kavga haberidir.
  • sokakta üç dört kişi toplanıp müzik yapmanın bile ohal gerekçesiyle suç sayılabileceği ülkenin en büyük havalimanlarından birisinde kırk kişi bıçaklarla birbirine giriyor.

hani ohal vatandaşın huzuru içindi?
  • (bkz: korsan taksi)
  • bu tür kavgaların ve nihayetinde ölümlerin artması dileğiyle.
  • ne ilk ne de sondur maalesef.
    devreden para, rant, etkili ve yetkili adamlar çekilmediği sürece devam edecek hadisedir.
    birkaç yıl önce aşti'de üstelik hiç tarafı da olmadığım böyle bir kavganın ortasında kalmıştım da, beni karşılamaya gelen polis amiri arkadaşımın havaya birkaç kez sıkması sayesinde güç bela kurtulabilmiştim.
  • her inişimde abisi bursa mı diyip önümü kesen lavukların ettiği kavgadır. her seferinde içimi karartır bu at hırsızı tipler .sadece bize değil turiste de aynı ağzı yaparlar ve daha türkiyeye ilk adımlarını attıklarında bile güvensiz hisseder insanlar. muz cumhuriyeti olduğumuzdan da hiçbir kontrol mekanizması işlemez bunlara. allahlarından bulsunlar derken birbirlerinden bulmuşlar belalarını.darısı hayatlarını masumiyetle idame ettirenlere boyun büktüren diğer şerefsizlere.