şükela:  tümü | bugün
  • 06.08.2018 21:30 carsamba otogardan ıstanbul otogara bilet aldim. 06.08
    2018 aksam saat 19:10'da telefonum caldi ve 21:30 aracinin arizalandigini 20:30 otobusune ya da sonraki gune biletimi aktarabileceklerini soylediler. universite tercihleri basladigi icin ve tatil yaptigimiz yer samsun'da bir koy oldugu gitmemiz gerekiyordu ve 20:30 aracina biletleri aktardik. normalde 21:30 aracina kuzenimiz birakacakti fakat gelisen olaylar sonucu 70 tl karsiligi taksi carsamba otogara geldik. olay burada kopuyor. olay tamamen yazihanedeki arkadaslarin dumeni. arac arizasi falan yok. yalandan yere biletimiz degistirildi. 21:30 araci da saatinde hareket edecek. delirdim. huseyin sahin adli arkadas istedigim yere sikayet edebilecegimi soyledi

edit : suan aldigim bilgilere gore bu arac sahis araci yani firmanin kiraladigi arac ve sahibi huseyin sahin'mis. kamil koc cagri merkezine ilettim. son olarak bilet degisimi birsey icin rahatsiz edildiginizde cagri merkezi ile gorusmeden onay vermeyin.
  • şu istediğiniz yere şikayet edebilirsiniz cümlesine de aşırı kılım, bir bunu biliyorlar ağızlarına sakız gibi yapışmış amk.
  • taksi çarşamba otogara geldik

bu ne yazdığını bilmeyen türkçeden bihaber insanlara yazarlık veriliyor ya helal olsun
  • haha çarşamba da üç kağıtcı olmayan yok ki. normal bir durum çarşambada çarpılman :d
  • rezalet puanım 10 üzerinden 3!
  • kamil koç'un kurumsal olarak kişileri denetlediğinden emin değilim. geçen sene haziran ayında üniversiteden dönecekken bir hafta öncesinden bilet aldım. telefon ve mail bilgilerim güncel olmasına rağmen, otobüs seferi iptal edilmiş ve bana hiç bir şekilde bilgilendirme yapılmadı. günü ve saatinde otogara gittiğimde seferin iptal olduğunu öğrendim, 'sizi aramadılar mı, mail atmadılar mı, mesaj da mı gelmemiş?' gibi salak sorularla karşılaştım. iki saat sonrasına bilet verdiler, şikayetçi olmadım.

bu sene valizimi ısparta'da bırakmışlardı, antalya'ya geldiğimde valizimi alamadım. host arkadaşın repliği şuydu; 'abi ben napayım.' ulan ben napayım, valizimi kaybetmişsin eşşek herif. yetkili arkadaşı 2 saat, valizimi 9 saat sonra alabildim. şikayetçi olmadım.

otobüs motor arızası yaptığında otogarda iki otobüs değiştirmek zorunda kalıp, üç saat bekledim, şikayetçi olmadım.

şikayetçi olun lütfen, ben bu zamana kadar olmadığım için pişmanım. üşengeç olmanın bir anlamı yok. kafamı sikeyim.