şükela:  tümü | bugün
  • fiba şampiyonlar ligi d grubu 7. hafta mücadelesi. karşı karşıya gelecek bu iki takım grupta ilk iki sırada yeralıyor.

iki ekibin geride kalan 6 maçta 1'er mağlubiyeti var.

maçın başlama saati 20:00. liderlik koltuğunu bırakma kartalım.
  • beşiktaş'ımızın 79-74 üstünlüğüyle sona eren maç! üst üste 11. zafer! bravo ufuk hoca ve öğrencileri.
  • basket takımımızın koymaya devam ettiği maçlardan sonuncusu. ayni puandaki rakibimizi yenerek altımıza aldık. tebrikler ufuk hoca.
  • yine bomboş tribünlere oynanan maç.
  • maça her iki takım da tutuk başladı. biz kötü başlamışken, onlar çok kötü başlayınca ilk yarıyı sürekli önde götürdük. ikinci yarıya daha isabetli hücumlarla gelen rakip farkı eritse de, savunması yeterince iyi olmadığından geride kalmaya devam etti. bizim açımızdan kritik anlarda atılan üçlükler galibiyeti getirdi.

maçın adamı : jon diebler, kyle weems (iki güzel performans, kararsız kaldım.)
    hayal kırıklığı : earl clark (sakatlık sonrası bir türlü form tutamadı.)
    sezonun hayal kırıklığı : augusto lima (tam düşüncelerimi değiştirecek iyi oynuyor açıldı diyorum, ışık görmüş tavşan gibi kalıyor saçma sapan pozisyonlarda. umarım ilerleyen zamanlarda beni yanıltır.)

istatistikler ( sayı - ribaunt - asist )

ryan boatwright : 11 - 4 - 6
    earl clark : 2 - 1 - 0
    erkan veyseloğlu : 7 - 2 - 1
    sertaç şanlı : 12 - 4 - 3
    d.j. strawberry : 8 - 3 -4
    kenan sipahi : 5 - 2 - 4
    augusto lima : 4 - 3 - 0
    kyle weems : 14 - 9 - 2
    jon diebler : 16 - 3 - 3
    samet geyik : 0 - 0 - 0
    muratcan güler : 0 - 0 - 0

edit : istatistiklerdeki, jon diebler eksikliği giderildi.

ek olarak istanbul'da yaşayıp imkanı olanlar takımı yalnız bırakmasın, bugünkü gibi boş tribünlere oynamayı hak etmiyor bu takım.