şükela:  tümü | bugün
  • ''tek yol şehadet, yallah bismillah allahu ekber, duy osmanlıyı duy, hakkı duy, osmanlı'nın torunlarını duy, selahattin'in torunları olarak bırakmayacağız''

''cenk, cihat, şehadet'' diye bağırarak abd başkanı donald trump'ın kudüs'u resmi olarak israil'in başkenti olarak tanımasına ve tel aviv'den elçiliği kudüs'u taşıma kararını imzalamasını protesto ettiler.

kalabalık tekrar ''cenk, cihad, şehadet'' diye tekrar bağırarak dağılmışlar.

https://twitter.com/…rkce/status/938481197574950914
  • cenab-i hak'tan niyazim bu protestoda bulunan ehli iman müminlerin dilediklerince sehadet serbetinden icmelerini vesile etmesidir insallah.
  • aynı kişiler geçmiş aylarda trump'ı dize getirdik diye nara atıyordu.

yavaş dönün gençler.

neyse, reisiniz önümüzdeki aylarda bir 11 milyar dolarlık daha uçak alır barışırsınız canım çok da şey etmeyin.
  • cehalettir.
    çünkü "araplar" 1917'de yahudilerle ve ingilizlerle anlaşıp müslüman türkleri kudüs'ten ve filistinden kovdular.

türk askeri şu anda bile filistin'de ve arap coğrafyasında istilacı olarak görülüyor.
    barış gücüne bile girmesi istenmiyor.
  • gençler bilmez. geleneksel olarak 30 yıldır yapılır. genelde cuma lardan sonra.

bağırı, çağırır , çok coşmuşlarsa abd bayrağı yakar yada asfalta coca cola döker gazları alınmış şekilde evlerine döner tarihinde abd'ye en afilli nota hakkını bülbül zarrab için kullanmış hükümete oy vermeye devam ederler.

geçiniz.
  • dünyanın başka ülkelerinde de hakka hukuka saygısız liderler varsa eğer (ki var mı ben bilmiyorum.) onları da protesto edeceklerinden emin olduğum insan haklarına adeta aşık bir gruptur diye tahmin ettim ben..
  • bu gözler "şahadet" adında bir kuyumcu gördükten sonra bir daha da müslüman sözüne inanmayacağı için dert etmediğim olay.

israil de şimdi çok korkmuştur osmanlı torunu sizlerden, yarın başkenti kesin galile'ye taşıyacaklardır! heyyyt koçlar aslanlar :))))
  • gözlerin yakubi’leri aradığı protestodur, bilakis onlar dahi daha ciddilerdir.
  • biri mavi marmaraya bindirip göndersin şunları.
  • osmanlının padişahları kim desen 3 tane köprü ismi dışında sayamayacak cahil sürüsünün feryadıdır.