şükela:  tümü | bugün
 • beşiktaş yönetiminin biraz olsun kafası çalışıyorsa deplasman taraftarı götürmeme kararı alacağı şampiyonlar ligi grup 6. maçı..
 • deplasmana taraftar götürmemenin yetmeyeceği maç.
  adamlar türkler deplasman tribününde dahi olay çıkarsa affetmem diyor. saçma sapan kaideleri var uefa'nın. türkiye gibi başka ülke yok deplasmana çıkarma yapabilecek, o yüzden bu konu için önlem alınamıyor.

  sözün özü mal türklerin beşiktaşa büyük zararlar vereceği maç..
 • fikret orman'ın taraftar götürmeyeceğini belirttiği maç.

  --- spoiler ---
  grupta sıkıntı oluşturabilecek deplasman maçı olarak leipzig karşılaşmasını gördüğünü belirten orman, şunları kaydetti:
  "biliyorsunuz uefa'nın gözetimi altındayız ve 'iki sene içerisinde bir saha olayı olursa...' diye bir şeyi var. zaten leipzig'deki maça taraftar götürmeyeceğiz. sadece yönetim kurulu gidecek. buradan da orada yaşayan vatandaşlarımızdan rica ediyoruz. maçı evden seyretsinler veya istedikleri zaman istanbul'daki karşılaşmaya gelsinler ama orada bir olay olmasına müsaade etmememiz lazım. faturası türk sporuna da bize de çok ağır olur."
  --- spoiler ---
 • malesef mağlup olarak grubu 15 puanla tamamlayacağımız maç olacaktır.
 • bir aksilik olmazsa lig maçı için rotasyon yapacağımız maç olacaktır. ancak 1,5 milyonluk galibiyet primini düşünürsek fikret başkan buna müsade eder mi bilinmez.
 • bu göt kalkıklığı iyi değil. o götü öyle bir indirirler ki, 5 sene kendimize gelemeyiz. biraz akıllı olun.

  beşiktaş kim? türk futbolu kim? ki bir avrupa maçında rotasyon yapsın.
  iki tane üçüncü torba takımı ön elemelerde elendi diye üçüncü torbadan gruplara katılmış bir takımız biz. leipzig maçına 15 puanla bile gelsek oraya yedek takımla çıkma lüksümüz yok. bir sonraki turda belki psg veya real madrid gelecek, tüm sezon avrupa'da son puan alabileceğimiz maç belki de bu olacak.

  neyin şımarıklığı ulan bu?
  bizim taraftarda mı karakter yok, genel olarak millette mi karakter yok tam anlamıyorum ama ne zaman böyle şımarıklık, götü kalkıklık yapılsa o götü yerin dibine sokuyorlar. aylarca rakiplerin taşşağını çekiyoruz sonra.

  biraz vakur olun vakur. ağırbaşlı olun.
 • ek olarak herkes farkında ama; bizim alman göçmenler tribün olarak teröristten farksız. almanya'da maç oynayıp da ceza yemeyen türk takımı hatırlamıyorum.

  biz bu maça 15 puanla veya 10 puanla çıkarız. üst tura çıkmayı da garantileriz. ama leipzig tribününde 300-500 tane terörist kılıklı it olay çıkartırsa 2 sene avrupa yüzü göremeyiz. ona göre.

  hani o götü indirirler diyorum ya, böyle bir tokat yer otururuz yerimize. 5 yıl ağlamaktan ciğerimiz solar.
 • formalite maçıdır. tabi ki beşiktaşımız lehine.
 • negredo'nun oynaması gereken maçtır.
 • şenol hocamızın abdullah avcı rotasyonu yapacağı maçtır.