şükela:  tümü | bugün soru sor
  • şuradan net olarak izleyebileceğiniz penaltılardır...

özellikle ilk penaltı pozisyonunda, başta acaba voleybol hakemi mi yönetiyor maçı dedim... hani ceza alanı içerisinde 3 kez elle müdahale normal diyordur filan...

ancak dikkatli izleyince, sarı lacivertli 2 numaralı oyuncunun, topla iki kez elle oynadığını farkettim... dolayısıyla voleybol oyun kurallarıyla, voleybol hakemi bile yönetmiş olsa, oyunun durup, rakip giresunspor'un serbest atış kullanması lazım...

bu ülkede tüm maçlarda var sistemi uygulanmalı... ama daha önce acilen var'ın başına yapay zeka getirilmesi lazım...

yoksa 2 aralık 2018 beşiktaş galatasaray maçındaki gibi var istediniz var'a vardık işte tadındaki ibnelikler silsilesi bitmek bilmez... ulan var'a vardınızda ne oldu ? oraya oturttuğunuz mete kartalpençesi değil mi ?

yok vida dönerek geliyormuş... bana ne ulan vidanın yalama olmasından... vida bu dönecek elbette... ama 120 santim uzunluğunda açık kolu, nasıl açıklayabilirsiniz? o zaman frikiklerde, kornerlerde kale çizgisine, arkası dönük elemanları dizin, kollarını açarak dönerek gelsinler hepsi...

artık nasip neresine çarparsa... ele çarpmazsa zaten problem yok, ele çarparsa da ama x dönerek geldi diye açıklarsınız... hele 3 hafta önce galatasaray'ın aleyhine verilen aynı penaltının 2 aralıkta lehine verilmemesi ile onyekuru'ya yapılan penaltıları ise açıklayabilecek kimse yok...

acilen yapay zeka getirilmeli var'ın başına... çünkü bu ülkenin insanları için onur, gurur, haysiyet, şeref gibi kelimeler, sadece kelimeden ibaret... hem böylelikle bu konuda, dünyada ilk olup, hiç haketmediğimiz halde reklamımızı da yapmış oluruz...
  • ben fenerliyim ve maçı izlemedim. ilgimi çekmedi.

ama bi gs li oturup tamamını izlemiş ve derin analizler etmiş.

fenerin ölüsü bile ağlatıyor ya bunları, çok büyüksün fenerbahçe. varsın küme düşsün, sarının yanında laci oldukça daha çok ağlatır sizi bu takım.
  • kendi maçında olmayan penaltıya ağlayanların, başka maçlarda da olmayan penaltıya ağlamasıdır. yavaş çekimde 0.2 snde adamın ayağından çıkıp kola çarpan top var, gerçekte adam 0.1 sn'de elini vücuduna bitişikken götüne mi sokacak?

kendi maçlarındaki pozisyonda da öyle bir el kullanarak avantaj sağlanmıştır ki, ele çarpmasa orta sahaya gidecek top, ele çarpıp altı pastaki gs'li oyuncunun neredeyse ayağına düşecekti. böyle de bir futbol bilgisi yoksunluğu.

bakın kardeşim, kıtsınız, anlamıyorsunuz, lakin topun her ele çarpması elle oynama değildir. elle oynamada elle oynayan takımın avantajı olması lazım. bir tek barışın şut sonrası çarpan topu tartışılabilir. onda da adamın dirseğine çarpıyor, dirsek vücuda yapışık.
  • 2 adettir. can sıkıntısından oturup izledim maçı. yeni malatyaspor etimesgut maçını da izledim. bunda ne var? siz izlemiyorsunuz diye ne yapalım penis kafaları. insanın asabını bozuyorsunuz.
    oldu olacak izleyebileceğimiz maçların listesini verin ona göre program yapalım.
  • izleyenlerin izlemekle suçlandığı maçta olan tartışmalı pozisyonlar.

izlenebilecek maçlar listesinin fenerlilerden beklendiği de belirtilmiştir. liste verin arkadaşlara.
  • fenerbahçe muhabirlerinin penaltı olduğunu kabul ettiği buzz gibi penaltıdır.
  • gslilerin iyice psikolojisinin bozulduğunu gösteren talihsiz başlık. bir insan niye fb-giresun kupa maçını izleyip oradan birşey bulup algı kasmaya çalışır ki? daha önce de dediğim gibi bunlar beşiktaş şampiyon olduğunda da böyle deli, şizofren gibi pis algı operasyonu yaptılar, hala devam ediyorlar. denecek tek şey, allah şifa versin.

not:bjk
  • galatasaraylıları mağdur etmiştir. iyice psikolojileri bozuldu bunların yazık.
  • concin antepe gol atarken sevinen hakem in faaliyetidir.

not:penaltı değil zaten aq
  • kendilerine yapılsa 1 yıl salyalarını saça saça ağlayacak reziller giresunspor'a yapılınca nolcak canım diyor. işte sizin adalet anlayışınız bu. giresunspor'un verilmeyen penaltıları galatasaraylıları mağdur etmedi ancak artık gözümüze soka soka yapılan rezillikler,şerefsizlikler alenen bir takımın kayırılması ve kaybetmemesi için ellerinden gelenin yapılması bizi rahatsız etti. evet rahatsız etti sizi rahatsız etmiyorsa o sizin şerefsizliğiniz.

geçen sene şenol güneş'in başına cisim atılırken adalet arayan beşiktaşlılar şimdi fenerbahçe'yi savunuyor savunun savunun. bu adaletsizlikler birgün giresun'a olur birgün galatasaray'a olur yarın da beşiktaş'a olur bunu unutmayın.