• dinlenme tesisi soğuğudur.
  • sabah 7:30 civarı evden çıkarken hava durumuan baktım 7 derece gösteriyordu. ama öyle bir soğuk vardı ki hasbelkader 3 dk sigara içmek için cebimden çıkardığım elim dondu donacak gibi hissettim. telefondan hissedilen sıcaklığa bakayım dedim 1 derece.

aslında aman aman bir soğuk değil ama nem ve 40 km hızındaki rüzgarla birleşince baya dondurucu soğuk oluyor istanbul için.

dışarıdaki kedi ve köpeklere kapınızı açın, imkanınız varsa yiyecek bir şeyler verin.
  • sultanahmet'te bir turizm acentasinin usuyen sokak kopegini iceri aldigina sahit oldugum soguktur. bu kopek zaten eti budu sagligi yerinde olmasina ragmen hep usuyordu ve dukkanin kapisinin onunde uzerine battaniye ortuyorlardi. bu sabah gozlerim yine onu aradi, bir baktim iceri almislar. bir digeri de hana giriyordu.

sabah sabah "hala guzel insanlar var" deyip mutlu oldum. sokak hayvanlarini iceri alin lutfen, hava cok soguk.
  • üsküdar'da başka bir soğuk var. istanbul'un genelinden farklı olarak. sabah vapura ulaşmak için ruhumu teslim ediyordum az daha.

imla: edit.
  • sivas deplasmanı soğuğudur, sabah gözlerim beni yanıltmadıysa yanımdan kırmızı eldivenleriyle mehmet yıldız geçti.
  • sabiha gökçen'e inmemizle suratımıza çarpan soğuk, brrrr.
  • tuzla , kocaeli civarı da hissedilen soğuktur.
  • küçükçekmece buz gibidir. ayrıca yollar jilet gibi. aman dikkat gençler.
  • zekeriyakoy de real feel olarak 0 gozukmektedir. yaziyla 'sıfır '.
  • soğuk olmakla olmamak arasında kararsız ama bir o kadar rüzgârlı ve yağmurlu havadır. taksi.dll not found.
hesabın var mı? giriş yap