şükela:  tümü | bugün soru sor
 • açıklama

  fikret orman:"kulüpler,bildirinin oy birliği ile arkasındadır"

  yorum: dört diyon dokuz diyon ne diyon fikret? oy birliği değil oy çokluğu ayrıca. bırak bu işleri takımınla ilgilen,sağ bek forvet bul,eldeki çöpleri çıkar,borçların hesabını ver. kulüpler birliği başkanlığı senin neyine? bırak terim ile demirören birbirini yesin sen lige konsantre ol. beşiktaş bu tartışmaların içinde olmasın.
  başkanı kulüpler birliği başkanı olupta o sezon şampiyon olan takım var mı? varsa da galatasaraydır o takım.
 • kulüpler birliği değil fikret orman açıklamasıdır.

  hesabını her türlü vereceksin. istediğin kadar oraya buraya oyna.
 • fikret orman ne yapsın ulan, adam " bildirinin oy birliği ile kulüpler arkasındadır" diyor, neden sadece fikret orman'a yükleniyorsunuz manyakmısınız ? başka yöne doğru da ağlayın biraz değişiklik olsun, sıkılmadınız mı amk.

  edit : abowww... galatasaray'lı dostların entrylerini okuyunca gözlerim kanadı, kaçın arkadaşlar.

  not : biri yazmış " gerizekalılar kavramadınız mı olayı, bildiride gs'nin imzası yok " biri de yazdı " hangi kulüpler açıklasın o zaman " diye.

  bu bildiri adı geçen kulübe ayrıncalık yapıldığı için yayınlanmadımı ? peki bu kulüp nasıl imza atsın arkadaşım ?
  bu bildiri gittiği zaman kulüplere yetkili ya imzalar ya da imzalamaz, katılmıyorum der bırakır, sonradan " benim haberim yok, bize gelen bildiri farklıydı " deyip sıyrılmaya çalışacaklarına o farklı bildiriyi bir zahmet istesinler kulüpler birliğinden karşılaştırsınlar bakalım o zaman farklı mı değil mi diye, sonuçta imzayı çakmışın.

  hadi bakalım farklılığını söyleyen kulüp başkanları attıkları imzanın bildirisini yayınlasınlar biz de hak verip " harbi ayıp olmuş " deyip eleştirelim. böyle bir salaklık olabilirmi ya ?

  şu sözü bırakıp gidiyorum buradan.
  "bazı insanları her zaman kandırabilirsiniz, herkesi bazen kandırabilirsiniz ama herkesi her zaman kandıramazsınız"
 • cinconluları göt etmiş açıklamadır. yallah fransa'ya.
 • gerizekalıların bir türlü kavrayamadığı açıklama.

  madem kulüpler birliği oy birliğiyle mutabık kaldı. o halde bu kulüpler hangi kulüpler? bir haftadır birçok kulüp başkanı ya açıklamadan haberimiz yok dedi ya da bu kadar sivri olduğunu bilmiyorduk dedi.

  ve yine madem böyle bir açıklama hazırlanıyor, g.saray kulüpler birliği üyesi değil miydi? bu toplantıdan veya mutabakattan galatasaray'ın neden haberi yok?

  hayır yani ne olduğunuzu biliyoruz, delikanlı olun istiyoruz ama pek sanmıyoruz.
 • oy birliğinin anlamını bilmeyen kişinin yaptığı açıklama.
  oy birliği demek bütün üyelerin kabul ettmesi demek. oy çokluğu dese hani daha bir daha anlamlı olur keza galatasarayın imzası olmadan oy birliği olmaz.

  eyorlamam bu kadar.
  not: liginize kafam girsin.
 • kulüpler birliği oy birliğiyle bu kararın arkasinda duramaz zira galatasaray'in bu bildiride imzasi yoktur.

  fikfik gotunden kavramlar uydurmasin bir zahmet.
 • galatasaray düşmanlığını yine gösteren açıklama. fikret e sorarsanız kimse galatasaray’ın karşısında değil, olmaya da niyeti yok ama bildiri müsveddesi galatasaray aranmadan, haber verilmeden, beşiktaş la maçının olduğu gün veriliyor. bir tek bundan pişman fikret.

  adam ol, doğruyu konuş.

  uefa maçına 2 saat kalmışken, haftasonu sizinle maçınız varken ortamı germek, ne kadar hakem sevici olduğunuzu göstermek için yaptım de sonra siktir ol git.
 • ulan şu fiktet orman 2 yıl önce ne güzel adamdı. çok yerinde açıklamalar yapardı. adam evrim geçirerek bildiğin aziz'e döndü. alınan o kadar başarıya ve satılan bir çok futbolcuya rağmen bjk de para yok ve takımının ligin sonunu getiremeyeceğini biliyor. bu yüzden kendi kendine bir gündem yaratmaya çalışıyor. ama boşa uğraşmasın. sezon sonu filmin sonu belli. (bkz: fikret orman paralar nerede)
 • galatasaray kulübünün de bildiride imzasının olduğunu iddia eden bir adet iktidar yalaması tarafından yapılan açıklama.

  kulüp başkanları sırayla açıklama yaptı bu konuda, herif hala utanmadan oy birliğinden bahsediyor. hadi git şimdi ikindi namazında da birkaç poz ver fiko, reyisin gözüne daha iyi girersin.