şükela:  tümü | bugün
  • euroleague normal sezon 12. hafta (maç) mücadelesi. türkiye saatiyle 22:30'da başlayacak. hangisindedir bilmiyorum ama beinsports'un kanallarından birinde yayınlanacaktır.

ne yazık ki iki takım da eski gücünde değil, bu açıdan özel bir maç olacağını düşünmüyorum ama panathinaikos maçlarına çıkmayı reddettiği için yunanistan'da küme düşürülen bir olympiakos söz konusu... kupadan da elendikleri için bu sezon gözden kaçırdığım başka bir detay yoksa yalnızca euroleague'de karşı karşıya gelecek iki ezeli rakip. tansiyonun normalden çok daha yüksek olması şaşırtmaz.

atina'ya takribi 1550 kilometre uzakta olmama rağmen her ihtimale karşı levyemi ve döner bıçağımı hazır bulunduruyorum. bu kadar hevesle beklediğim için muhtemelen maçın daha ilk periyodu bitmeden salon boşaltılır, panathinaikos da 93-69 falan kazanır, öyle saçmasapan bir maç olur. kısfmet.
  • baskonia efes maçıyla dönüşümlü izlemeyi planlıyorum ama duruma göre sadece bu maçı izleyebilirim. pao kağıt üzerinde favori. gerginlik ne seviyede olacak merakla bekliyorum.

edit: ne maç oluyor be, şu maç uğruna johnson-corbyn münazarasını kaçırıyorum ama değdi.
  • normal suresi 86-86 bitti. dun cska-zalgiris, bugun pao-oly... basketbola doyduk sukur.
  • sakallı eski günlerine yaraşır bir oyun ortaya koyuyor.
    uzatmada son 3:57 oynanıyor 89-89 berabere.

panathinaikos 99-93 kazandı.
  • bir klasik olarak pana taraftarının yine maç oynanırken meşale yaktığı müsabakadır. şu euroleague yunan takımlarına bu konuda kesinlikle torpil geçiyor. hadi kendi liglerinde bunlardan başka takım yok diye yıllardır az ceza aldılar desek tamam da, euroleague'de şu olaylar nasıl sürekli tekrarlanıyor anlamıyorum. ulan basketbol salonunda meşalenin işi ne. 30 yaşını devirdim kendimi bildim bileli oly olsun, pana olsun şu meşaleler iki takımın salonlarının da vazgeçilmezlerinden yıllardır. neyse ki ses bombası yoktu bugün maçta.

https://www.youtube.com/watch?v=4t6kv7c8l94