şükela:  tümü | bugün
  • entryleriyle beraber silinmedikleri sürece ne kadar yer kaplıyor olabilirler?
    ha entryleriyle beraber silineceklerse, ona da kimsenin maçası yetmez.
    boş laf.
  • bir profil tutmaz ama 5 kb yer tutsa,

60.000 kişiyi uçursan 300mb yer temizlenir. sıradan bir cep telefonunun hafızasının ellide biri

(bkz: aferin çok iyi düşünmüşsün)
  • dedi bi senelik müzmin yedek.

bir senede 600 entry girdikten sonra şu uçsun bu tutsun diyemezsin.
    demezler mi ulan siz misiniz bu sözlüğün zaptiyesi?
    uçururlar oğlum hepimizi uçururlar
  • ultra mantıklı bir fikir.
  • ya sana ne ? sözlüğe 4 yıl boyunca 1 entry bile girmeden sadece hesap kapanmasın diye arada bir giriş yaptım. 4 sene sonra 1 sene de tam 800 entry girdim. belki kafama esecek 6 sene boyunca hiç entry girmicem. gene milletin derdi sizi gerdi.
  • 6 aydır hiç entry girmeyebilir, girdiğinde de tak debe olup çok ilgi çekici olabilir. hep nicelik olmuş hesaplarımız.
  • bir internet sözlük yazarı allahın her günü entry girmek zorunda mı?

her şeyi bilmek zorunda mı?

keşfetmek için, yeni bilgiler için sadece ve sadece okuyamaz mı?

nedir bu ukalalık hali!
  • vatani görevini yapanlar için şok edici gelişme. şu anda 7 ay sonra izne geldim ilk kez yazıyorum.
    olm beni silmeyin, çok üzülürüm.
  • yaklaşık iki yıldır ekşi sözlük yazarıyım, toplasanız belki 20 tane yazı yazmışımdır. spor, siyaset, sanat, kültür hakkında kıyısından köşesinden az çok bilgim var. ama hiç bişey bilmeden de sırf yazmış olmak için yazıp bazıları gibi sözlüğün içine edip insanların değerli vakitlerini bilmediğim konularla ilgili atıp tutmalarımı okuyarak harcamalarına gönlüm razı gelmiyor. sözlüğün felsefesine ihanet etmek istemediğim için uzaktan yazıları okuyup daha sonra araştırıp hmm hmm doğruymuş, yada bizi keklemiş bak lavuğa diyip geçiyorum. yani bu yazarlığımın silinmesi için bir gerekçemi oluyor. o zaman bundan bazıları gibi gerekli gereksiz her başlığın altına bişeyler mi yazayım ?