şükela:  tümü | bugün soru sor
  • 17 yaşında başlayıp, 63 yaşında ölene dek değişik zamanlarda, 6000 farklı kadınla cinsel ilişkiye giren dünyaca ünlü italyan playboy maurizio zanfanti'dir. geçtiğimiz salı günü en son ilişkisi olan 23 yaşındaki bir turist ile birlikte olurken kalp krizinden ölmüştür.

https://dailym.ai/2dbkabx
  • (bkz: su testisi su yolunda kırılır)

testislere dikkat.
  • neandertali andıran adamdır. bu işi yapabilmek için zaten insan olmamak gerekiyor sanırım.
  • kendisine yetişmek için önümde tamamlamam gereken 5000 kişilik bir aşk listesi, rahmetlinin son icraat yaşı olan 63'e ulaşmak için ise 21 senem var. bence bu iş olur. özzellikle bayan arkadaşlardan destek bekliyorum.

ci vediamo maurizio
  • sorun sahsım adına 6000 kadınla yatabilmesi değil bu tiple 6000 kadınla yatabilmesi.
    sıradaki fucker tüm umudunu yitirenlere gelsin.
  • türk kızı olarak doğup aynı işlemi yapsaydı 6001. kişiye "senden önce sadece bir kişi oldu, ondan da pişmanım" diyecekti.
  • 6000 adamla yatan kadın olsaydı orospu diye damgalanacaktı. ama 6000 kadınla yatan adam olduğu için helal koçuma bea denilip sırtlanacak adamdır.

ikiyüzlülüğüne sıçtığımın toplumu...

edit: kıskanç, meriç vb. tepkileri bekliyordum. neymiş erkeğin fazla kadınla seks yapması çok zormuş ama kadın istediği her zaman herkesle seks yapabiliyormuş. kadınlar dediğiniz duyguları ve düşünceleri olan canlılar. sizin ima ettiğiniz gibi bacaklarımı bir açsam oooh ne şanslıyım kafasında olan insanlar değiller. kurabileceğiniz empati bu kadar işte. "ben de kadın olsam herkese verirdim zhahaha"
    mutant ergen cümlesi kuruyorsun ama vermek istemezdin inan.

erkekler mi daha çok seks yapmalarıyla övünüyor yoksa kadınlar mı? cevabı biliyorsunuz.

seks yapmayı erkekliğin bir parçası, güç göstergesi olarak görenler yüzünden her gün on binlercesi tecavüze uğruyor ve öldürülüyor. daha basitçe anlatayım mı? istemedikleri kadını değiştirin, birini kullanıp öbürüne geçin. aşk, sevgi, sadakat dediğin nedir ki?

edit 2: (bkz: böyle yapınca düşüyor mu diyen mal) mesaj kutuma uğradı az önce.
  • yogh artıgh

6k

(bkz: bin yerine k diyen tipler)
  • her gece xhamster seyredip neredeyse ömrünün sonuna kadar eliyle cinsel ilişkiyi hiç kesmeyen gençlerimizin ilgisini çekmemiş kişi.
  • 6000. abla şuan can çekişiyordur hastalıktan muhtemelen. :d ilk 30'dan sonrakiler falan toplum sağlığını tehditten karantinaya çekilsin.