şükela:  tümü | bugün
 • fos çıkacağa benzer ordu. içi boş laflarla, yağlamalarla, parayla pulla olmaz bu iş. şu sözlükte bile eğer söz konusu kadrolu ekibi varsa bunlardan kof bir şekilde, derinliği olmayan tarzda yararlanıyorlar. genel olaylardan haklı olabilecekleri bir tutum da sergileyemediklerinden ölümlerle bile dalga geçen bir üslup görüyoruz. bu da dehşet verici bir durum.
 • (bkz: senin adamın gol diyo)

  hayır yani sonra parasıyla tweet atan ak gençlik diyince "holkon irodösünü yok soyomozsun" diyip komik olmayın.
 • (bkz: sosyal medya)
 • işe yaramayacak ordu.

  oysa chp daha akıllı bir hamleyle bu işi outsourcing ile halletmeyi seçti.

  hem de kıytırık bir takdir belgesi, dandik bir gaz maskesi ve kahvaltı fiyatına...
 • muhtemelen atatürk'e hakaret edecek olan, necip fazıl şiiri diye abuk sabuk sözler paylaşan, doğru düzgün iktidara gelmemiş chp'ye "siz şimdiye kadar ne yaptınız?" diye sorup komik duruma düşen, mısırdan mağdurluk ithal eden, cafcaf zekasında kötü espiriler yapıp ölen türk gençleri ile dalga geçen satın alınmış bir ordu olacaktır. sadece melih başkan varken iyiydi ama fazlası çekilmeyecektir.
 • sosyal medyada at koşturan yalancı oğlu yalancıları pek bir sinirlendirmiş durum. ne oldu lan, yalan dolan zırvalıyordunuz buralarda. panzer gösterici ezdi diye tekne kazasında yaralanan adamların fotoğraflarını koyuyordunuz, polis biz dövüyor diye gösteri olmayan yerde gösteri varmış gibi gösterip milleti toplamaya çalıyordunuz, reyhanlı'da 250 kişi ölmüş, suriyeliler seçimlerde oy kullanacak, atakanı polis vurdu diye envai çeşit yalanlarla milleti gaza getirirken iyiydi değil mi?
  aha söylüyorum buradan ne ekşide ne de diğer sosyal medya ortamlarında eskisi gibi attım yalanı ya tutarsa taktiğiniz tutmayacak.
  nerde vatan düşmanı, millet düşmanı varsa orda bitireceğiz...
  bu arada bir çift söz de ak partiye "geç uyandınız güzel kardeşim" neyse ama kadrolarınızı iyi eğitin çünkü bu dallamaların yalanlarıyla başetmek kolay değil. yıllardır uğraşıyorum ya oradan biliyorum. haberiniz olsun..
 • 6 bin kişinin tamamı melih gökçek kalitesinde twitler atsa ne efsane olur ama di mi sözlük. süper malzeme çıkar bize off off.*