şükela:  tümü | bugün
  • arda turan’ın 6 ekim 2017 türkiye izlanda maçında oyundan çıkartıldıktan sonra sırıtarak, “a*ina koyim ya ben bunların” şeklinde küfretmesi olayı.

videoyu izlerken dudaklarını dikkatli okumak gerekiyor.
  • benim daha canlı yayında fark ettiğim, milletin ise hala uyanamadığı rezalet. herifçioğlu bildiğin taraftarın ..ına koyuyor, insanlar gülmesine takılmış. finlandiya maçında da sakatlığı bahane eder, oynamaz; hatta izlanda maçında sakatlığından sıçtığını iddia eder, bitti gitti...
  • dikkat ederseniz kenarıya geldikten sonra etmiş. kendisine yakışan hareket.
  • zeki müren gibi "beni vareden canım izleyicilerim" tadında takılsa ne olacaktı? arda turan muteber biri mi olacaktı?

evet, ne yazık ki...

(bkz: welcome to turkey)

burada arda linci yapan kitle o zaman "formsuz ama çok düzgün çocuk" minvalinde entarilerle donatacaktı başlıklarını...

arda ve benzerleri hep aynıydı...

onları takımınızda oynarken, siyasi görüşünüzü desteklerken, aynı telden çalarken kişiliklerini gözardı ederek tanrılaştırıyor sonra çizginizin dışına taştıklarında da çiğ çiğ yemeye çalışıyorsunuz.

arda ne denli "leş" ise sizler de en az o ve benzerleri kadar iğrenç bir topluluksunuz.
  • ıslıklanınca verdiği tepkidir, ama tabi bunu federasyon görmez, duymaz, konuşmaz...
  • çünkü adam gibi adam olmak bunu gerektirir.