şükela:  tümü | bugün
113 entry daha
  • saçma bir harekettir.bu zamanda evlenen adam mantıksızdır.
  • öncelikle mutluluklar ve bir yastıkta kocayın. çok güzel, anlık gelişen, doğal bir yaşanmışlık olmuş. boşver yüzüğü falan.

ancak, burada paylaşıldığı için yorum yapma hakkı doğduğundan naçizane kafama takılmış bir şeyi buraya yazmak istiyorum.

kız sana “şu an gece olduğu için duyguların çok daha yoğun olabilir belki ondan bunları yapıyorsun “demiş.

dostum, eğer hemcinslerimi azıcık biliyorsam burada derin bir kalp kırıklığı var bence. ha, mecbur değilsin, ama sağlıklı bir ilişkin olsun istiyorsan bu kadında kesinlikle duygularına ilişkin bir güven oluşturmalısın.

belki espri olsun diye söylemiştir tanımam etmem ama bu uyarı olarak burada şöylece dursun.

tekrar mutluluklar dilerim.
  • olum yalandan da olsa tebrik edin, nasihat yerine para verin, lanetlemeyin adamı umut verin. adam girmiş bir yola daha hızını alamadan köstek oluyorsunuz amk. adamın savunma mekanizmasını çökerteceksiniz. ne umutsuz ne realist ne çakma adamlarsınız lan. bari miş-mış gibi yapın. girdiği yolun bokluğunu sizin gibi o da kendisi tecrübe etsin.
    bu arada hayırlı olsun kaaarrşim.
  • bir kez de ben soruyorum:
    emin misin lan?
1 entry daha