şükela:  tümü | bugün
  • bazıları hakan çalhanoğlu'nu kadroya yazmış da bence hakan oynarsa kesin kaybedeceğimiz maç. hatta skor da vereyim: 3-0 yeniliriz ve luçesku da kovulur. (çünkü hakan bu maçta cezalı)

edit: her durumda 3-0 yeniliyoruz adamlara...yapacak bir şey yok.
  • 3 yılda bir maç izleyen ve son 20 dakikadır ütü yaparken yan gözle maça bakan eşim tarafından aşağıdaki tespitlerle şenlendirilmiş maçtır:

- (izlanda defansı hakkında) adamların hepsinde 2.05 boy var, neden bizimkiler sürekli yüksek top gönderiyor?

- (ozan tufan hakkında) ala ala bunu mu aldılar oyuna? adam futbolcudan başka her şeye benziyor.

- (lucescu hakkında) milli takımda madem yabancı oyuncu oynayamıyor, teknik direktör nasıl yabancı oluyor? saçma değil mi? git romanya'dan 70 yaşında adam getir türkiye'de kimse yokmuş gibi.

- (yılmaz vural hakkında) bu yorum yapan adamı kıraathaneden mi getirmişler? kıs allah aşkına, sinirim bozuldu mıy mıy. dişe dokunur bişey anlattığı da yok. koş arda. durma emre...
    - (eskişehir seyircisi hakkında) kıyamam. hala nasıl da bando mızıka tezahürat yapıyor adamlar. ışık varmış gibi, yazık.

- (skor hakkında) sen karıştır spora torpili, siyaseti. sonra ye 3 tane otur yerine. sana az bile. hadi anam.

3 yılda bir diyorum.
    ütü yaparken diyorum.
    daha ne diyim?
  • yılmaz vuralı'ın para var tesis var nüfus var neden olmuyor ? sorusu üzerine:
    üzerinde çim bitmeyen buz ülkesinin kazma çocuklarında olup bizde olmayan tek şey iş ahlakı'dır
  • mehmet topal dan stoper yapan zihniyeti sikiyim.

ilk kimin aklına geldiyse onu da sikiyim.
  • balina billuru yiyerek büyüyen bir nesil ile tavuk dönerin son lokması ile ayranın son fırtıni fitleyerek büyüyen bir neslin macidir.
  • her şeyi geçtim de izlandalı futbolculara, teknik heyete bakıyorum, bir de bizimkilere. çok çirkiniz amk. adamlar hep thor, bizimkiler oompa loompa.
  • bütün ülke tek bir spor dalına odaklanalım. bakın biz fenerbahçeliler çoktandır futboldan umudu kestik, galatasaray ve beşiktaş taraftarı da elinde sonunda aynı sonu yaşayacak... basketbolda iyiyiz, avrupa basketbolunun en ilgi çekici ligi bizde. basketbol milli takımımız, en kötü jenerasyonuyla, kaybettiği maçlarda bile canını dişine takıp rakiplerine kök söktürdü.

bırakın şu ruhsuz, cahil, görgüsüz adamları takip etmeyin, para kazanmasın bunlar! işini doğru düzgün yapanlar hak ettiği yere gelsin. çocukları da basketbola yönlendirelim, en azından ucundan köşesinden bir ekol oluşturalım...
  • şu an izlanda halkı gülüp eğleniyor. bir yandan da içkilerini yudumluyor. ve gecenin sonunda şömineye 2 odun atıp sevişmeye başlayacak. yani adamlar maç sonucunu mutlu bir şekilde kutlayacaklar.

peki türk halkı ne yapıyor. ? türk halkı da arda turan'ın maçtan çıkarken neden sırıttığını tartışacak.(o surat ne yazık ki zihnime yer etti) erman toroğlu ve rıdvan dilmen'in über kaliteli yorumları ile geceyi sonlandıracak. gençler ise sosyal medya ve ekşi sözlük üzerinde küfürleşmeye devam edecek.
    olay bundan ibaret. ayrıca yüreği ile oynayan izlanda'ya tebrikler.
  • kameranın izlandalı sarışın futbolcudan sonra burak yılmaz'ı göstermesi sonucu kör olduğum maç.