şükela:  tümü | bugün
  • 4-2-3-1

gk: volkan

rb: kaan
    lb: caner
    cb: çağlar
    cb: ömer

mc: emre(c)
    mc: oğuzhan
    amc(l): arda
    amc(r): emre mor (hakan)
    amc: yusuf

st: cenk

edit: cimidalli uyardı, sabri yokmuş. yerine kaan oynar.
  • polemik içerisinde bulunmayı sevmesem de söylemeden edemeyeceğim, topal ve arda'yı ilk 11'e yazan futbol cahillerine entry girdiren başlık.

kalede harun'un, orta sahada emre b.-oğuzhan-nuri üçlüsünün oynaması gereken maçtır. gerisine kimi yazarsanız yazın.

adettendir editi,

not: ivan ergicspor.
  • haydi türkiyem

not:(bkz: "t" büyük harf ile)
  • bazıları hakan çalhanoğlu'nu kadroya yazmış da bence hakan oynarsa kesin kaybedeceğimiz maç. hatta skor da vereyim: 3-0 yeniliriz ve luçesku da kovulur. (çünkü hakan bu maçta cezalı)

edit: her durumda 3-0 yeniliyoruz adamlara...yapacak bir şey yok.
  • türkiye finallere gidecek üstelik grup lideri olarak dememize sebep olsun diye umut ettiğim maç.
    50 sene bekleyen nesil olmayalım.
  • iki maçı da kazanırsak (ki kazanabiliriz, hatta normal şartlarda "rahat kazanırız" diyebiliyor olmalıydık, izlanda ne, finlandiya ne amk) bence lider bitiririz. ukrayna bize oynadığı gibi oynarsa ben hırvatska'nın deplasmanda o ukrayna'yı yenebileceğini sanmıyorum. hele ki yarmolenko denen herif oynarsa hiç sanmıyorum
  • arda turan gibi adamların oynadığı milli takımı desteklemiyorum ben.
    umarım izlanda 3 atıp 1 sayar
    tabi selçuk inan veya volkan şen gibi top tepiciler de dahil bu gruba

liyakat neydi ? liyakat emekti

bu arada iddaa 1,60 oran vermiş ki. resmen sazan.avi

maç sonu editi: arkadaşlar ben sadece gödrüklerimi yazdım. benim gördüklerimi baştaki adamlar göremiyorlar mı sanıyorsunuz ?
    para tatlı geliyor para. kimse koltuğunu bırakmak istemiyor.

ayrıca maçtan önce bu entry şükele modunda 3. sayfadaydı. şuan 6. sırada.
    bu durumda kusura bakmayın ama siz de ikiyüzlüsünüz. önce milli takıma hep destek tam destek.
    sonuç kötü olunca vurun abalıya.
    yok öyle yağma.
    herkes önce kendine bakacak.
    ülke olarak en tepeden en sona kadar sıçmış durumdayız. ve hala bu kötü durumumuzla övünenler var.
    utanacağınızı bilsem yüzünüze tükürmek isterdim ama siz ondan da anlamazsınız ki !!!!

diğer tahmin ve yorumlar
    (bkz: #70420933)
    (bkz: #69448764)
    (bkz: #70124352) (gençlerbirliği şimdiden garantiledi bile)
  • buraya kadar gelmişiz, 40 yılda bi milli maç heyecanı yaşayacaz, bir dünya kupası daha görelim ölmeden...

buradan geri dönmeyin lan... lütfen!

anket
  • yolunuz acik olsun ay yildizlilar...

haydi eskisehir, destek zamani!
  • eskişehir taraftarı sayesinde kazanacağımız maç.

edit: taraftar bile bu takıma bir şey yapamaz.