şükela:  tümü | bugün
 • yazık ki formunun zirvesinde olan ve her maç inanılmaz kurtarışlar yapan bursasporlu harun tekinin kalede olması gerektiğini söyleyenler bir elin parmaklarını geçmiyor. hadi burası kendi takımından başkasının maçlarını izlemeyen sözde sporseverlerle dolu da, bunca spor yazarının bir tanesi bile izlemiyor mu bu takımın maçlarını. bursaspor size ne etti kardeşim?
 • haydi milli takım. bu akşam beşiktaş, fenerbahçe, galatasaray, trabzonspor, bursaspor yok. türkiye var. tek yürek olmuş 80 milyon var. hepimizin kalbi bugün sizin için atıyor çocuklar. haydi izlandayı yıkın ve dünya kupasına mı avrupa kupasına mı ne sikime gidiyorsanız gidin. azıcık başarı gösterin ki yabancı sınırlaması gündemimizden bir ihtimaldir ki çıksın. bu kadar faydanız olsun la yerliler.

  tanım: yıllar sonra milli takımı desteklediğim ayaktopu müsabakası.
 • neden beşiktaş stadında oynanmadığını anlamadığım maç. eskişehir ne abi?
 • iddaa'da sürpriz arayanların iy/ms:1/2 oynayacakları müsabaka.
 • barcelona'da antrenmana bile cıkamayan sahıs oynadigi surece 10 kisi mücadele edecegimiz mac. gotunu kaldiramiyor adamcık.
 • son maçlar itibariyle sigurdson formsuz, finbogassson da öyle sayılır, tabi milli takım havası farklı olsa da yenebileceğimizi düşünüyorum
 • taraftarın gücü yadsınamaz barcelona bile geçen hafta kendi sahasında seyircisiz oynadığı maçın ilk yarısında zorlandı üstteki arkadaşın dediği gibi milli maçlarımız vodafone parkta oynansaydı şu puan durumunda olmazdık. o stattan almanya bile çıkamazdı. dünya kupasına gidemezsek bu faktörün de etkisi olacaktır.
  tanım: ölüm kalım maçı.
 • dünya kupası maçları biletlerine yazıldım. muhtemelen çıkacaktırda. bana başka milli takımı desteklemek zorunda bırakmayın bu maçı ve önümüdeki finlandiya maçını kazanın. çok umudum yok ama kazanacağız öyle gözüküyor. (bkz: şampiyon olacağız öyle gözüküyor)
 • yine matematik hesaplarına kaldığımız karşılaşma.

  bizimkiler yenerse, diğerleri yenilirse, ötekiler beraber kalırsa, almanlar yenerse*, selçuk 89. dakikadan frikikten gol atarsa, eşek sudan geçerse...

  bir kere de sırtımızı arkamıza yaslayıp kebap bir milli maç ne zaman izleyeceğiz?

  o değil de geçen sefer bu ihtimallerin hepsi tutmuştu ya.

  çok bilinmeyenli matematik hesapları için buyrunuz
 • tayyip geleceği için ak gençliğe ve sponsorlara stadın %90'ının peşkeş çekildiği maçtır. 200-250 tl'ye "davetli biletidir satılamaz" ibareli biletler karaborsadan satılıyor. sponsorlar ıstanbul'da avm'lerde belli tutarın üstünde alışveriş yapanlara biletleri dağıtıyor. siyasilerin ve tff'nin el altından hediye ettikleri biletlere girmiyorum bile.

  eskişehirspor taraftarına ayrılan 5000 civarındaki bilet 15 dk içerisinde bitti. şehirde hırvatistan maçında olup da bu maça gidemeyen bir sürü insan haftalardır yana yakıla bilet arıyor ve karaborsacıların insafına düşmüş durumda.

  tff bu maçı neden eskişehir'e verdi? üstün taraftar gücünü düşünerek ve taraftarın maçın gidişatına pozitif olarak katkıda bulunduğunu bildikleri için. hırvatistan maçında dahi eskişehirspor maçlarında yaptıkları etkiyi yaratamayan eskişehirliler şu an kendi şehirlerindeki milli maçta azınlık durumdalar. böyle olacaksa eskişehir'de oynanmasının herhangi bir esprisi yok. bundan sonra milli maçları rahatça istanbul'daki tiyatro seyircilerinin önünde oynatabilirler.