• gozlerin (bkz: yanakson)' u arayacagi mactir.
  • yazık ki formunun zirvesinde olan ve her maç inanılmaz kurtarışlar yapan bursasporlu harun tekinin kalede olması gerektiğini söyleyenler bir elin parmaklarını geçmiyor. hadi burası kendi takımından başkasının maçlarını izlemeyen sözde sporseverlerle dolu da, bunca spor yazarının bir tanesi bile izlemiyor mu bu takımın maçlarını. bursaspor size ne etti kardeşim?
  • haydi milli takım. bu akşam beşiktaş, fenerbahçe, galatasaray, trabzonspor, bursaspor yok. türkiye var. tek yürek olmuş 80 milyon var. hepimizin kalbi bugün sizin için atıyor çocuklar. haydi izlandayı yıkın ve dünya kupasına mı avrupa kupasına mı ne sikime gidiyorsanız gidin. azıcık başarı gösterin ki yabancı sınırlaması gündemimizden bir ihtimaldir ki çıksın. bu kadar faydanız olsun la yerliler.

tanım: yıllar sonra milli takımı desteklediğim ayaktopu müsabakası.
  • iddaa'da sürpriz arayanların iy/ms:1/2 oynayacakları müsabaka.
  • barcelona'da antrenmana bile cıkamayan sahıs oynadigi surece 10 kisi mücadele edecegimiz mac. gotunu kaldiramiyor adamcık.
  • son maçlar itibariyle sigurdson formsuz, finbogassson da öyle sayılır, tabi milli takım havası farklı olsa da yenebileceğimizi düşünüyorum
  • taraftarın gücü yadsınamaz barcelona bile geçen hafta kendi sahasında seyircisiz oynadığı maçın ilk yarısında zorlandı üstteki arkadaşın dediği gibi milli maçlarımız vodafone parkta oynansaydı şu puan durumunda olmazdık. o stattan almanya bile çıkamazdı. dünya kupasına gidemezsek bu faktörün de etkisi olacaktır.
    tanım: ölüm kalım maçı.
  • dünya kupası maçları biletlerine yazıldım. muhtemelen çıkacaktırda. bana başka milli takımı desteklemek zorunda bırakmayın bu maçı ve önümüdeki finlandiya maçını kazanın. çok umudum yok ama kazanacağız öyle gözüküyor. (bkz: şampiyon olacağız öyle gözüküyor)
  • biatci milli takimi tanimiyorum. yenilin soysuzlar.
  • yine matematik hesaplarına kaldığımız karşılaşma.

bizimkiler yenerse, diğerleri yenilirse, ötekiler beraber kalırsa, almanlar yenerse*, selçuk 89. dakikadan frikikten gol atarsa, eşek sudan geçerse...

bir kere de sırtımızı arkamıza yaslayıp kebap bir milli maç ne zaman izleyeceğiz?

o değil de geçen sefer bu ihtimallerin hepsi tutmuştu ya.

çok bilinmeyenli matematik hesapları için buyrunuz
hesabın var mı? giriş yap