şükela:  tümü | bugün
 • taraftarın gücü yadsınamaz barcelona bile geçen hafta kendi sahasında seyircisiz oynadığı maçın ilk yarısında zorlandı üstteki arkadaşın dediği gibi milli maçlarımız vodafone parkta oynansaydı şu puan durumunda olmazdık. o stattan almanya bile çıkamazdı. dünya kupasına gidemezsek bu faktörün de etkisi olacaktır.
  tanım: ölüm kalım maçı.
 • dünya kupası maçları biletlerine yazıldım. muhtemelen çıkacaktırda. bana başka milli takımı desteklemek zorunda bırakmayın bu maçı ve önümüdeki finlandiya maçını kazanın. çok umudum yok ama kazanacağız öyle gözüküyor. (bkz: şampiyon olacağız öyle gözüküyor)
 • biatci milli takimi tanimiyorum. yenilin soysuzlar.
 • yine matematik hesaplarına kaldığımız karşılaşma.

  bizimkiler yenerse, diğerleri yenilirse, ötekiler beraber kalırsa, almanlar yenerse*, selçuk 89. dakikadan frikikten gol atarsa, eşek sudan geçerse...

  bir kere de sırtımızı arkamıza yaslayıp kebap bir milli maç ne zaman izleyeceğiz?

  o değil de geçen sefer bu ihtimallerin hepsi tutmuştu ya.

  çok bilinmeyenli matematik hesapları için buyrunuz
 • tayyip geleceği için ak gençliğe ve sponsorlara stadın %90'ının peşkeş çekildiği maçtır. 200-250 tl'ye "davetli biletidir satılamaz" ibareli biletler karaborsadan satılıyor. sponsorlar ıstanbul'da avm'lerde belli tutarın üstünde alışveriş yapanlara biletleri dağıtıyor. siyasilerin ve tff'nin el altından hediye ettikleri biletlere girmiyorum bile.

  eskişehirspor taraftarına ayrılan 5000 civarındaki bilet 15 dk içerisinde bitti. şehirde hırvatistan maçında olup da bu maça gidemeyen bir sürü insan haftalardır yana yakıla bilet arıyor ve karaborsacıların insafına düşmüş durumda.

  tff bu maçı neden eskişehir'e verdi? üstün taraftar gücünü düşünerek ve taraftarın maçın gidişatına pozitif olarak katkıda bulunduğunu bildikleri için. hırvatistan maçında dahi eskişehirspor maçlarında yaptıkları etkiyi yaratamayan eskişehirliler şu an kendi şehirlerindeki milli maçta azınlık durumdalar. böyle olacaksa eskişehir'de oynanmasının herhangi bir esprisi yok. bundan sonra milli maçları rahatça istanbul'daki tiyatro seyircilerinin önünde oynatabilirler.
 • 3-1 kazanacağımız maçtır. (amin)
 • tuhaf bir şekilde kemik eskişehir taraftarının tribünden uzak tutulmaya çalışıldığı hissi uyandıran maç. daha önceki maçları kazandırdığı konusunda herkesin hemfikir olduğu bu büyük taraftar tribünde kendine yer bulamıyor resmen. yarım saatte 33000 bin bilet mı satılır allah aşkına?
 • 2008'de, 2006 isviçre maçı rezaletinin kahramanı fatih terim'in takımı benim takımım olamaz dedikten sonra çek cumhuriyeti ve hırvatistan maçlarında kalp krizi geçiriyordum heyecandan.
  bu sene çok kişi gibi daha da mesafeliyim ama işte bu nedenle;
  siz bana bakmayın, kazanın her ihtimale karşı.
 • maça kütahya dan yoğun katılım olacak, biletleri internetten satışa çıktığı gün aldık
  sıkıntı yaşamadık.
 • cengiz ve serdar aziz'in maç kadrosuna alınmadıkları haberi geliyor.

  muhtemel kadro

  babacan

  kaan - topal - çağlar - caner

  oğuzhan - emre - nuri

  cenk - burak - arda