• istanbul iyi parti il gençlik kollarının demirören medya grubunun önünde düzenlediği protestodur.
    kanald, cnntürk ve hürriyetin bir arada bulunduğu yerleşkenin tam önünde bir perdeye habertürkteki meral akşener yayını yansıtılmış.
    yayından sonra meşaleli, sloganlı protesto başlamış.

sahalarda görmek istediğim hareketler.
    tebrikler ve elinize sağlık gençler.
  • doğan medya’nın devri ile cnn türk’ün tamamen havuz kanalı haline geldiğini 7 düvele göstermiş eylemdir. organize edenleri kutluyorum. iyi parti ilginç propaganda yöntemleri izliyor, ben gayet başarılı buluyorum.
  • türkiye'de işbirlikçi mhp ve chp yalakalarının yalandan muhalefetlerindense, sahalarda görmek istediğimiz gerçek ve cesur protestolar.

(bkz: türkiye'de devrimin ayak sesleri)
  • iyi partililere bizi çağırmadıkları için bozulduğum protesto. insan haber verir.
  • yayın sürelerini eşit paylaştırmak gibi bir derdi yok kimsenin. bu gerçekten protesto edilesi bir hadise.

devlet televizyonu ? trt 14-24 mayıs tarihleri arasında tayyip'e 28 saat, ince'ye 2 saat süre ayırmış. diğer partileri hiç söylemiyorum bile.*

bu işin en azından devlet televizyonunda hakkaniyetli olması gerekmez mi ? herkes elini vicdanına koysun lütfen. yapılan düpedüz şark kurnazlığıdır.
  • muhalif birisi olarak desteklediğim eylemdir
    bağırın çocuklar.
    sesiniizi duyurun.
    güneş sizin çığlıklarınızla uyanacak.
hesabın var mı? giriş yap