şükela:  tümü | bugün
  • yaklaşık bir ay önce bir arkadaşım kredi çekerken işlemi yapan kişi tarafından zorla bana da hesap açılmıştı. bugün lazım olacağı tuttu hesabın, tarafıma bir havale geldi. herhangi bir kart da gelmedi. neyse, gittim atm'ye artık kartsız işlemle çekerim dedim tc'mi istedi telefona mesaj geldi girdik, kartınız olmadığı için işlemi yapamazsınız dedi atm. o an bi kahkaha tuttu beni. kart olmadığı için kartsız işlem yapmaya çalışıyorum zaten! neyse fastpay midir nedir bir şey yapmışlar, atm'de onun sekmesi vardı dedim buradan çekerim belki. hesabı senkronize ettim zamazingoyla bu seferde hesaptaki para bu zamazingo cüzdanında gözükmüyor ki oradan da biri tarafından para gönderilirsese çekiliyormuş onu keşfetmiş olduk. yani siz hesabınızdaki parayı cüzdan ile de çekemiyorsunuz.

gelgelelim bunu sormak, bilgi almak ve sorunumun çözülmesi için müşteri hizmetlerine hala ulaşmaya çalışıyorum şu an 27 dakika oldu.

bir yandan ekran görüntüsünü kaydediyor telefon. yolla'ya basmadan bakayım dedim 29 dakikadır denizbank çağrı merkezinden kimse telefona bakmıyor!

çıldıracağım!

edit: 33 dakika sonunda telefona baktılar, şimdi de fastpay müşteri hattına yönlendirdiler 36. dakikalar içerisindeyiz.

edit: ilk telefonu bakan hanımefendiye bi yarım saat daha beklemeyiz umarım dedim. yok dedi içerden aktaracam hemen bağlanırsınız dedi. 41. dakikadayız. dalga geçiyorlar bildiğin.
  • yok mu bir tanıdığı manıdığı olan denizbank çalışanı. paramı çekmeye çalışan, müşteri hizmetlerinden(!) hizmet almaya çalışan bir vatandaşım yahu.
  • kahkaha attığım rezalettir.

şöyle ki az önce reklamını gördüm, adam diyo ki çağrı merkezini ararken beklemekten ağaç oldum. kendi kendini gömen banka sonuçta. sözde mobili övecek. ahahahh

puanım 10. viral gibi rezalet shshs.