şükela:  tümü | bugün
  • iyi parti genel başkanı meral akşener'in konuk olacağı canlı yayın. karamollaoğlu ve ince gibi yine reyting rekorları kıracak ve liderler arasında kabul edelim ki en hazırlıklı lider olarak kanalları dolaşan ak parti seçmenine bile "acaba?" dedirtecek canlı yayındır ayrıca.
  • meral akşener'in yükselişe geçeceği yayın olarak tarihe geçecektir.
  • az evvel fatih portakal tarafından duyurulan ve meral akşener'in uzun bir zaman sonra ana akım medyada konuk olacağı canlı yayın.
  • uzun bir zaman sonra rating oranları yüksek bir kanalda yer alacaktır meral akşener. bu fırsatı iyi değerlendirmeli.
  • yüksek profilli olması sebebiyle önemli bir yayın, meral akşener'in bileğinin hakkıyla mı kazanmaya çalışacağı yoksa 2.ci tura seküler camiayı "ince yerine bana oy atmazsanız erdoğan kazanır ha" ile tehdit ederek mi kalmaya çalışacak belli olur.

ince'yi geçme çabası iyi performansa değil de sekülerleri tehdit ederek oy almaya dayanırsa akşener'in işi tıpkı devlet bahçeliyi devirme denemesi gibi yatar.

tehdit edilmeyi seven sekülerler gitsin erdoğana versin, hem ne demişler don't change horses in the midstream.
  • programın ilk bölümünden itibaren beklediğim aday geliyor, çok şükür daha ne denir.

açıkçası akşener için heyecanlıyım zira ilk defa medyada bu kadar geniş çaplı bir süreyle, kendinisini açık ve özgür bir şekilde ifade edebilecek. chp seçmeni olarak vaatlerini, samimiyetini ve hazır cevaplılığını merak ediyordum açıkçası.

tabii fatih portakal’ın da tavrını merak etmiyor değilim. ince’ye karşı objektif olacağım diye saygıyla saygısızlık arasında ağırlamıştı cb adayını. sanki bu program bir tık daha yumuşak geçer gibi ama belli olmaz. nitekim akşener de sert bir üslup kullanmaktan çekinmeyen aday.

şu sıralar ali koç’un adaylığından sonra merakla beklediğim ikinci olay olacak bu program. geri sayıma başladım, heyecanla bekliyorum!
  • meral akşener'in zannedildiği gibi maskülen biri olmadığı ve kibar bir şekilde nasıl tane tane projelerini anlatacağını göreceğimiz canlı yayın. daha önceki number 1, halk arenası, kral fm yayınlarını izleyenler bilecektir. bilmeyenler de görünce siyasi sahada miting alanı dışında itidalli biri olduğunu anlayacaklardır.
  • --- spoiler ---
    ana akım sayılmasa da reytingi yüksek bir kanalda çıkıp konuşacak meral akşener. bence bu altın fırsatı çok iyi kullanmalılar, çok iyi hazırlanmalılar. hazır cevaplık tabii ki güzel fakat gelebilecek sorulara karşı daha planlı, kendi söylemek istediklerini kısa ve net konuşursa oy oranına ciddi faydası olur. üzerilerindeki soru işaretlerini aydınlatırlarsa sağ seçmenin ve ak parti'ye küskün tayfanın ilgisini baya çeker. gerekirse sınava hazırlanan öğrenci gibi hazırlanmalı, sayfalarca bile sürse çalışmalar yapılmalı.
    --- spoiler ---

5 haziran 2018 teke tek meral akşener canlı yayını'nda bu belli olacak da meral aksener'in halk tv ve krt'deki soylesilerini izlerseniz bu kadinin piyasadaki butun adaylardan bariz bir ustunlugu varsa o da policy konusmak.

18 mayıs 2018 meral akşener halk arenası yayını ya da 28 mayıs 2018 krt tv meral akşener canlı yayını'ni youtube'dan izleyin, dedigimi anlayacaksiniz.

arada geyige vurmuyor da degil (bkz: #77458855)
  • resmi hesaptan komik bir fotoğraf ile duyurulan, gezi eylemleri esnasında penguen belgeseli yayınlayan kanallara dikkat çekip selam çakan, meral akşener'in konuk olacağı canlı yayın.

meral akşener fox duyurusu

edit: sağ altta erdoğan'ın attan düştüğü fotoğraf var, yarılıyorum lan.