şükela:  tümü | bugün
  • saat 11.00'de gerçekleşeceği söylenen miting.

sayın başkan'ın mutlaka ceylanpınar ilçesi belediye başkanı olan menderes atilla'nın söylediği,

(bkz: akp'ye oy vermeyeni işsiz bırakmak boynumun borcu) başlığında ve haberinde yer alan videoyu altyazılı şekilde meydanda yayınlaması gerekir. işsizlik, çocukların geleceği, gelecek endişesi gibi konulardan bahsederken gösterilmeli. halk bunlara tepki gösterir asıl. sözcü dışında bir yerde yer almadığından halk ulaşamıyor bu haberlere.

ayrıca eşref fakıbaba'nın, yani eski şanlıurfa büyükşehir bld. bşk.nın basın mensubuna attığı tokata ilişkin videoyu da göstermesi harika olur.

urfalıların farkındalığını artırmamız lazım.

edit: resmi sitede 11.00 gözüküyordu ama 14.00'e almışlar saati.
  • son secimlerde chp'nin %2,7 toplam 21682 oy aldigi bir sehirde yapilacak miting olacaktir. muharrem ince'nin oylarini arttirmasi pek soz konusu olmasa bile secimler ikinci tura kalirsa direk etki edebilecek bir konusma yapmasi muhtemel gorunuyor.

canli yayin internetten izlemek icin : https://www.youtube.com/watch?v=sf9orldq9mm
  • birazdan başlayacak olan miting.
  • türkiye'ye güvence muharrem ince...

dünyanın en büyük islami ilimler üniversitesini şanlıurfa'ya kuracağız.
    ılımlı değil, radikal değil ilimli islam, ilimli...
  • yiğidim çıktı meydane...
  • tahmin edildiği gibi çok az bir kitle olsa da; büyük bir cesaret yobaz diyarında miting yapmak.
  • insanları iş ve ekmek parasıyla tehdit eden ceylanpınar belediye başkanından da bahseder umarım...
  • "dünya'nın en büyük islami bilimler üniversitesini buraya kuracağız".diyerek kalabalığı daha ilk dakikadan orgazm ettiren mitingdir.
  • "elektrik fiyatlarını düşüreceğiz" mi dedi ben mi yanlış anladım ? o yörelerde elektriğe para ödenmiyor ki zaten.
  • akşener'e mitingine az adam geliyor diye söven kitlenin halen bombalamadığı miting.