şükela:  tümü | bugün
  • 6 haziran çarşamba günü, saat 11:00'de selahattin demirtaş'ın hdp genel merkezi'nin facebook, youtube ve twitter hesaplarından görüntülü ve sesli olarak yayınlanacak mitingidir.
    çok büyük bir ayıbın kanıtıdır. hasret gidermecedir.
    6 haziran çarşamba gününün tüm programına buradan ulaşabilirsiniz.
  • ketılımdan izleyeceğim miting.

bir ülkenin cumhurbaşkanı adayının şu komedinin içinde olmasını gelecek nesillere nasıl açıklayacağız bilemiyorum. bu adam suçluysa nasıl cumhurbaşkanı adayı olabiliyor? cumhurbaşkanı adayı olabilecek kadar sicili temizse neden sürekli hapiste ve konuşması yasak?

çünkü korkuyorlar. çünkü düşüncelerini dile getirmesine fırsat verilirse insanların gerçeği göreceğini biliyorlar.

konuş selocan. sen konuştukça özgürleşeceğiz!

edit: gelen mesajlara cevaben şu yazarın entrysini bırakıyorum:

(bkz: #77774407)
  • dünya o süre zarfında guzellesecek.
  • 35 dk sonra başlayacak olan e-miting. demirtaş'ın ilgili tweeti: https://twitter.com/…tatus/1004226879539306496?s=19
  • birazdan hdp'den çok faşist dolar burası, malum işleri güçleri hdp. memleketin anası sikilmiş, adam dönüp bir şey demez onlara fakat her seferinde hdp törörüsttür derler. ilginç gerçekten.
  • evet biraz sonra doları 5 türk lirası olmuş ağzı açlıktan kokan ahlaki yönden çökmüş ülkenin vatandaşları gelip ülkeyi seloya böldürtmeyeceğiz diyip ağzı salyalı havlayıp duracaklar.
  • hayret daha küfür edenler damlamamış. bu ülke adına bir ayıptır.
    demokrasiyi savunacak değilim ama ya tam demokrasi ya da monarşi olacak.
    bizimki gibi ucube sistemlerden böyle şeyler doğuyor.
  • canlı yayın şeklinde değil, ses kaydı şeklinde yayinlanmistir.
    https://twitter.com/…tatus/1004272485204938752?s=19
  • bir terör yandaşı e-mitingi.

hdp hiç bir zaman kürtlerin tarafı olmamıştır. onlar sadece bölücü terör örgütü destekcisidir.

atatürk gençliği kundakdaki bebeğe mermi sıkan vatan hainlerine hiç bir zaman prim vermeyecektir.

biz varsak siz yoksunuz.

edit: bir çok terör yandaşı özel mesaj attı. hepsinin ağzının payını verdim. böyle böyle biteceksiniz işte.