şükela:  tümü | bugün
  • sadece bana denk gelip gelmediğini merak ettiğim hadise.
  • artık çok sık olmaya başlamış yavaşlama.

yavaşlayınca çıkış yapmış sözlükten yine çaylak oldum yada üyelik silindi diye korktum.

heyecan yaptırmayın adama allahsızlar.
  • ekşi sözlük server'larına ara sıra kedi girmesinden dolayı yaşanan aksaklık.
  • server hatalarıyla birlikte devam edendir.
  • arkadaşlar sayfamız saldırı altındadır.
    kapanmaması için favlamanızı ve entri girmenizi bekliyoruz bu başlığa.
    her fav 5 saldırıyı püskürtüyor bu arada.

* süper hızlı internet bağlantım ve güçlü bilgisayarıma rağmen ben bile bu durumu yaşıyorsam, serverdan ya da telekomdan kaynaklıdır diye düşünüyorum.
  • akp, rte, sansürle falan ilgisi olmayan yavaşlamadır.

açık açık altyapı yetersizliği var. 5 dakika içinde 3 entry düzenleme limiti getirilmesi bunun kanıtı. kanzuk maliyetleri kısmak için sunucu sayısını falan azaltıyor büyük ihtimalle. hani yoğunluklarda falan çökmesine alışığız da gün ortasında bile bazen çöküyor, yavaşlıyor, entryler gitmiyor v.s v.s.
  • az önce sözlukteydim. tüylerim diken diken oldu içim bulandı. şansa giriyoruz gerçekten de.
  • dun gecesini bilmem ancak eksi'nin mobil uygulamasi yayinlandigindan beridir site eskiye gore bilerek isteyerek 1-2 saniye kadar geciktiriliyormus gibi geliyor bana.

chrome android kullaniyorum, eksiyi de saman temasi ile kullaniyorum. her seferinde sitenin yuklenme cubugu dolup bitiyor, saman temanin hafif sarimsi rengi geliyor, ancak yazilarin gelmesi gecikmeli oluyor. uygulamada ise catir catir aciliyor.

sahsen bol bol sekme acarak arka arkaya okumayi sevdigimden oturu tarayici uzerinden kullandigim icin bu durum uygulamanin ciktigi gunden beri beni rahatsiz ediyor. umarim bir gun cozulur.
  • --- spoiler ---

birtakım yoğunluklar sözkonusu.
    merhaba. şu an bir olağan dışı yoğunluk yaşanıyor olmalı. bu arada siz ana sayfaya dönüp hiçbir şey olmamış gibi devam etmeyi deneyebilirisiniz. olmadı bir iki dakikaya tekrar deneyin.
    --- spoiler ---

bir süre girmeyeceğim, iyice uyuz etmeye başladı.