şükela:  tümü | bugün
  • "degerli musterimiz, begenerek izlediginiz tivibu vizyon/vizyon 2, tivibu adrenalin/adrenalin 2, tivibu turk/turk 2 kanallarinin bulundugu tivibu sinema kanallari ailesine yeni yayin doneminde tivibu aile/aile 2, tivibu dunya/dunya 2 kanallari da eklenecektir. sinema tv/2, sinema aksiyon/aksiyon 2, sinema aile/aile 2, sinema komedi/komedi 2, sinema 1001 kanallari ise 1 temmuz 2018 itibariyle tivibu'da yayinda olmayacaktir. keyifli seyirler" diye bir sms aldım.

aradım müşteri hizmetlerini bu nedir ne değildir diye? biz bu kanallar için üye olduk, kafanıza göre iptal etmişsiniz, nasıl olur dedik.
    bu yıl o kanallarla sözleşme yenilenmedi ama onların yerine size başka kanallar vereceğiz (çocuk kandırıyor sanki). e peki biz müşteri olarak bununla ilgili talep, şikayet açmak istiyoruz ve dönüş bekliyoruz, diyorum. maalesef bu konuda talep şikayet açamıyoruz, isterseniz sosyal medyada paylaşabilirsiniz diyorlar. tam bu ülkeye yakışan ben yaptım oldu yaklaşımı.
    biz iptal etmek istesek taahhüdünüz var diye soktukça sokarlar. ama iki sinema kanalıyla sözleşme imzalayamazlar.
    bu konuyla ilgili müşterinin bir yaptırımı olamaz mı? isterlerse kanal sayısını bire düşürüp, hizmetim bu parayı vermek zorundasınız diyebilirler mi? gerçekten ilginç
  • hala türk telekomdan hizmet beklendiğini acı şekilde gözler önüne sermiş rezalettir.
  • iki hafta boyunca ısrarla arayıp, faturalarımı düzenli ödediğim için uygun fiyattan tivibu vermek istediler. reddetmekte ne kadar haklı olduğumu görmüş oldum.