şükela:  tümü | bugün
  • üst edit: bütün entryleri ve mesajları okudum. genel olarak çomarlardan saldırı yemişim. kadın erkek eşitliğini savunduğum, bir cinsiyetin diğerinden üstün olmadığını düşündüğüm ve türkiye'deki feminazilerin bunun aksine kendi cinsiyetlerini yüceltmek istemelerine karşı çıktığım için feminaziler tarafından, ateist olduğum için dinciler tarafından, eski bir chpli olduğum için chp'liler tarafından hakarete uğramışım. ne ergenliğim kalmış ne otuzbirciliğim. ben bir muhalif olarak özellikle muhaliflerden bu kadar hakarete maruz kalıyorsam bir akp'linin maruz kaldığı baskı, hakaretlerle sittin sene bu partiye sempati duyması imkansız. chp ulusalcı bir partidir. teroristlerin veya tatlı su cihangir solcularının toplanma yeri değil, gerçekten icraat yapanların partisidir. ama günümüzde bu özelliğini yitirmiş.genel olarak bu başlıkta toplumun ne kadar sığ olduğunu, okuduğunu anlamayan farklı düşünce görünce nasıl hakaret eden insanlar olduğunu görebilirsiniz.

kendimi bildim bileli muhalif birisiyim. son zamanlarda chp'nin içine feyza altun gibi feministleri; sezgin, canan gibi pkk sevicilerini koyduklarından beri partiden soğumaya başladım. en son feministlerin twitter'da yaptığı ironi nedeniyle iyice bir tiksinti geldi. işin değişik yanı çoğu chp'li erkek bu ironiye destek vererek kendi cinsiyetini aşağılamış. ağır zeka geriliği.bunları gördükten sonra, bunlardan farklı olduğumu ve kesinlikle bunların oy verdiği partiye oy veremeyeceğimi anladım.

işin kötüsü milliyetçi değilim, ülkücü değilim. ateist, özgürlükçü ve feminazi karşıtı biriyim. hangi partiye oy vereceğimi bilmiyorum. var mı böyle bir parti?

edit: bana aktroll diyen olmuş. 2-3 sene önce chp gençlik kollarında bütün gün bütün ilçeye muharrem ince posteri asıyordum. parasız karşılıksız. akplilerin yoğun olduğu mahallede dayak bile yiyordum ne aktrollu amk? zaten chp böyle feminist pkk yuvası olmuşsa iyi ki de vazgeçmişim. kafamı sikeyim karşılıksız yaptığım hizmetler için.

edit2: nasıl bu kadar cirkefleşip saldırabiliyorsunuz? muhalifim, mansur ekrem ali kim çıkarsa ona oy vericem zaten. sizden mantıklı bir parti önerisi istemişim hakaretlere başlamışsınız yine. en çok favori alan entrylerime bakarsanız aktroll olmadığımı anlarsınız zaten. cidden eski chp böyle değildi. insanlar bu partiyi antipatik buluyorsa sebebi sizin gibi insanlardır.

son edit: arkadaşlar bu entryden şunu anladım: çomarın partisi yok. şurada yazılan iki satır yazıyı anlamayıp bana aktroll diyenler, hakaret edenler.. entrylerime baksaydin bari. ayrıca chpye milliyetçi parti denilmiş.hdp'nin arka bahçesi olmuş bir parti mi milliyetçi?

feministlere özel edit: evet özgürlükçüyüm ve feminizm karşıtıyım. çünkü türkiye'deki feminizmin kadın erkek eşitliğini savunduğunu düşünmüyorum. kendileri ile inanılmaz çelişerek her alanda cinsiyetlerinden dolayı pozitif ayrımcılık istiyorlar eşitlik diyerek. feminizmi erkek karşıtlığı, orospuluk olarak benimsediyseniz zaten sizden yıllar önce gerçekten eşitlik için bir şeyler yapan kadınların emeğine ihanet etmişsinizdir.

yorumlardan ve özelden çok güzel tavsiye verenler ve görüş bildirenler var. teşekkür ederim hepsine.
  • doğum günü partisine katılımını bekliyoruz değerli vatandaş.
  • (bkz: biz de yedik)
  • kendini farklı bir tür zanneden ama bizim gibi homo sapiens olan bir bireyin beyanıdır.
  • iki farklı şekilde anlaşılabilecek başlık.
  • benim mevcut fasist duzen yikilir yikilmaz gerceklestirecegim hakli serzenis hareketi.

once normal bir demokratik sisteme gecelim de sonra millet kime istiyorsa oyunu versin.

edit: mesaj atanlara tesekkur ederim. ancak chp'ye oy atmam benim gercekten chp'nin yaptigi her seye evet dedigim anlamina gelmiyor. olay artik "sag sol" meselesi degil "ileri geri" meselesi.
  • keşke kılıçdaroğlu da vazgeçse, ne güzel olur.
  • bunun kimsenin sikinde olduğunu sanmıyorum, özellikle chpnin..

fare dağa küsmüş, dağın haberi yok.. fare dağı sikse ne olur aq..

(bkz: don't feed the troll)