• sıfır diye alınan ürünün hem kullanılmış, hem de farklı yollanması firmanın ne kadar özensiz olduğunu gösteriyor. rezalet gibi rezalet.
  • açıkcası bir siteden birşey alırken araştırmada fayda var ve hepsiburada git gide kendini bozuyor müşterilere önem vermiyor
  • iyice gemi azıya aldılar. yakında kargolardan hıyar çıkarsa şaşırmamak lazım.
    bu kadar yüksek ücretli ürünleri üçe, beşe bakmadan gidip mağazadan almak en mantıklısı.
    yarın belli ki mahkemelik olacaksınız. bunu sizin yapmadığınıza dair bir kanıt sunabilmeniz lazım. aksi takdirde bir bardak soğuk su içmek durumundasınız.
  • muz cumhuriyetinde gayet olağan şeyler..
  • yine hepsiburada yine bir rezalet. müşteriden uzak nasıl politikaları olduğunu burada tekrardan görüyoruz. "benim başıma böyle sorunlar gelmez bundan sonra da hepsiburada'yı tercih edeceğim" diyorsanız bundan önceki hepsiburada rezaletlerini birkaç tıkla okumanızı tavsiye ederim. dilerim ki en kısa sürede bu sorun çözülür.

hepsiburada'yı tercih ettiği için 1 puan kırılarak 9/10.
  • gerçekten kargo paketlerinin video kaydıyla açılması gerektiğini gösteriyor bu durum. tabi bu ne kadar geçerli bilmiyorum.
    ya da kargoyu teslim alırken kontrol etmek gerekiyor belki.
    umarım konu çözülür.
  • kasım 2019 tarihinden beridir hepsiburada üzerinden alışveriş yapmamaktayım. rezaletin daniskasıdır . "havayisuzenadam" adına çok üzüldüm. bu olayı umarım atlatır hakkını alır . bir daha asla alışveriş yapmamasını öneririm.
  • bu buyuk ihtimal calisan veya bu isten anlayan birinin hareketi.

kargo elemani veyahut depo elemani olabilir.tavsiyem savciliga gidip sikayette bulunman.

ortada sagllam bir dolandiricilik var.
  • her kargoyu video çekerek açacağım artık
hesabın var mı? giriş yap