• geçen sene beşiktaş’ın grubu basit diye küçümsüyordum,bu sene avrupa liginden hallice bir kura çektik. şunu anladım ki beşiktaş’ın yaptığı gerçekten büyük bir işmiş.

tarihte bir daha herhangi bir türk takımının namağlup gruptan çıkmasının imkansız olduğunu düşünüyorum.

biraz geç oldu ama gerçekten tebrikler beşiktaş.
  • galatasaray yener yenilir.
    futboldur bu.

beni en çok üzen maçın türkiye saati ile 23'de başlaması.

avrupa'dan resmen kopmuşuz.
    batıdan gün be gün ortadoğu pisliğine doğru kayıyoruz.
  • maçı izlediğim linkte görüntü başlarda her saniye takılıyordu. ilk golden sonra daha az takılmaya başladı. ikinci golden sonra sıfır takılma ve ayna gibi oldu. üçüncü gol olursa herhalde 3 boyutlu izleyeceğim.
  • %90 kaybedeceğimiz maç. porto bi saçmalık yapıp moskova'ya puan vermesin, bu akşamdan tek beklentim o. zaten yensek çıksak psg gelir, barcelona gelir rezil oluruz.

bu kadroyla cl neyimize. tüm renktaşları mantığa davet ediyorum.
  • son 15 yilda avrupa kupalarinda toplam 5 mac kazanan avrupa fatihine dosedikleri mac.

sampiyonlar liginde galibiyet yuzdesi en dusuk turk takimina alman liginin sonuncusunun sapladigi mac.

sampiyonlar liginde mac basina puan ortalamasi 1 den dusuk olan takima , şalkenin cift vurup tek saydigi mac.

yusuf namoglunun gelip takimini kurtarmasi gereken mac.

sampiyonlar ligi tarihinde -17 averajla gurup asamasini tamamlayip rekortmen olan takima almanlarin acimadigi mac.

20 yildir kazanilan uefa kupasiyla algi yonetimi yapip . tum basarisizliklarini orten, avrupada her sene turkiyeyi rezil edenlere boruyu dosedikleri musabaka.

gecen sene leipzig porto monaco grubundan namaglup cikan takimla dalga gecen ama birebir ayni gurupta sonuncu olacak olanlarin yaraklara geldigi sampiyonlar ligi musabakasi.

ilk macta 5-0 yenilecekken sansiyla kurtulanlarin 11 kisiyle oynadigi ama sonunda almanlarin kazandigi oyun.

sampiyonlar liginde puan ortalamasi olarak besiktasin , galibiyet yuzdesinde ise hem fener hem besiktasin gerisinde olan, ama biz avrupanin kraliyiz diye koftiden ortada gezinenlerin babayi aldigi bir musabaka.
  • "rodrigues... hızla ceza sahasına sokuldu.... sıyrılamadı. "
    "sinan... top kaybı... ve faul."

bıktım artık duymaktan.
  • yine tinercilerin basmış olduğu başlık.

porto galatasaray'ı yendi dalga geçtiler 2 gün sonra malmo içlerinden geçti göt oldular.

gs schalke'yi yenemedi yine dalga geçtiler ertesi gün genk evlerinde bunlara boru döşedi yine göt oldular.

hafta sonu galatasaray fb ile berabere kaldı yine dalga geçtiler ertesi gün başakşehir bunlarla billur geçti yine göt oldular.

kısaca: şu sözlükteki beşiktaşlılar kadar göt olan başka bir topluluk yoktur.
hesabın var mı? giriş yap