• ilk yarı 4-0 olunca galatasaraylıların, 70. dakikadan sonra artık 8 olmaz diye beşiktaşlıların kapatıp uyuduğu maçtır. şu an acaba 6 olur mu diye fenerliler izliyor.

not:gs
  • "falcao gelecek, müzemizdeki uefa kupasını görecek. vay be diyecek, bu takım için savaşılır."

efsaneyi hatırlıyoruz. haahahahahahahahaahhaha

edit: yoğun istek üzerine bahsi geçen efsane entry (bkz: #94730032)
  • muhabir: attığınız 5. gol sonrası neden sevinmediniz?
    zidane: çünkü kenarda ısınan adem büyük’ü gördüm..
  • sergio ramos'un maç sonu açıklaması;

los fanáticos querían 5, tomamos 6, 10 el tiempo deseado no era suficiente.
  • şu "orada gs yerine başka bir türk takımı olsaydı skor farklı olmazdı" kafasını da anlamıyorum ulan galatasaray 2-0 önde başka bir türk takımı olsa o da 2-0 önde olurdu dermiydiniz ? başarı olunca avrupa fatihi başarısız olunca hepimiz aynıyız öyle mi hadi oradan !
  • https://i.hizliresim.com/qa0drd.jpg

ne çabukta siliyorlar.

şl maçı.
  • an itibariyle fenerlilerin 6 beşiktaşlıların 9 gol beklediği maç.
  • madrid'e gitmişin, real madrid'le oynuyorsun, oradan "fener ananın amı" diye bağırıyorsun. bu senin acziyetini, fener karşısında düştüğün acınası durumu göstermekten başka bir işe yaramaz. derken beş oldu. buna yarar işte. altı bu akşam manidar olur ve kırmızıbaşlıpiç'e yazar.

not bjk.
  • 6 kasımın galatasaray için pek hayırlı bir gün olmadığını göz önüne alarak, galatasaray’ın rencide olmadan maçı bitirmesini diliyorum.

büyük bir ihtimal 3-4-5 farklı bitecek bir müsabaka, ki şu ana kadar galatasaray madrid’de oynadığı her resmî maçı istikrarlı bir şekilde 3 farkla kaybetti.

küçük bir ihtimal 6 ve üzeri bir farkla bitebilir, dürüst olayım, 5 farka kadar bir beşiktaşlı olarak galatasaray’ı desteklerim, ancak 5 farkı geçerse tereddüt etmeden 9 farka kadar real madrid’i desteklerim, 9 farktan sonra tekrar galatasaray’a döner ve maçın bu skorla bitmesini arzu ederim,

galatasaray şanslı ise 1-2 farkla kaybeder, şanssız ise allah tüm galatasaraylılara şimdiden sabır versin.
hesabın var mı? giriş yap