şükela:  tümü | bugün
100 entry daha
  • galatasaray’ın gol atamayacağı maç. en iyi ihtimalle 0-0 biter.
  • 6 kasım 2002 fenerbahçe galatasaray maçının yıl dönümünde, bi 6 tane daha yer mi be galatasaray... inşallah yer.

ahahah 7. dakika skor 2-0. real madrid'li rodrygo askerden yeni gelmiş gibi. helal sana black mamba boyle devam.
    dakika 14 skor 3-0....
    not: her gol sonrası keyifle burası güncellenecektir.*
    dakika 45 skor 4-0... o gün bugün galiba.

ikinci yarının başında sinyor terim, maçı kurtarması için ömer bayram'ı oyuna aldı. her geçen dakika daha ilginç şeyler oluyor maçta.

skor 6-0... maç bekledigimiz gibi bitti.
  • galatasaray'ın en az 4 yiyeceği maçtır.

edit: real madrid beni haklı çıkardı.
  • fark yer miyiz bilmiyorum ama puan alma konusunda zerre umudum yok. işin garip kısmı belki de süper lig tarihinin en iyi kadrosuna sahibiz ve leş futbol oynuyoruz. hani 2011-2012 sezonunda ki engin baytar-selçuk-melo-emre çolak ortasahası ve ileride necati-elmander ikilisi olsa şu maçtan umudum çok daha fazla olurdu o mütevazi kadroya rağmen. hayırlısı.
  • çift forvet çıkmamız halinde bir şansımız olabilir, tek forvet olupta real defansından kurtulup gol atacak forvetler dünyada sınırlı zaten ee haliyle çift babel-andone forvet hattı belki bir ihtimal gol atabilir, he kaç yeriz bilemiyorum
  • yine aylardan 6 kasım

şurada pusuda bekleyelim , ne olur ne olmaz ))

edit: yine nostradamus'luğum tuttu , maç 6-0 bitmiş . artık bu gs için bir döngü oldu her 17 yılda bir 6 kasımda bu olay yaşanacaktır
  • 3-4 tane yeriz gibi. not:gs
  • bu cincon un balı çok meşhurdur. geçen seneki grup, 2000 uefa kupası kuraları vs vs bu sene de son 10 senenin en kötü real madrid, psg ve club brugge u ile aynı gruba düşmüş. gol atamadan maçı bitirir yerse kaç yer meçhul.
  • son 27 maçta 2 galibiyet alan galatasaray zincirlerini kırıp santiago bernabeu'da real madrid'i devirebileceğini inanan yazarlar var başlıkta. umarım gs farkı mağlup olurda gs yöneticileri fatih terim'i gönderirmeyi düşünür. akabinde birde fransa'da paris'ten bir farklı mağlubiyet geldiği zaman terimi gönderirler. hem gs kazanır hem türk futbolu kazanır.

turiq nickli yazar düzeltti 27 maçta 2 galibiyet. bunlardan kaçı beraberlik kaçı mağlubiyet başka bir yazarda yazarsa düzeltirim
  • tarih 6 kasım. olurda (bkz: galatasaray) bu maçta da 6 tane yerse, takvimler her 6 kasım'ı gösterdiğinde galatasaray'lı arkadaşlar için kabus olur. gs artık ileriki her yılda 6 kasım'a maça çıkmaz.
    bu tarihin sadece (bkz: fenerbahçe) 'lilere yönelik birgün olması dileği ile başarılar (bkz: galatasaray)
    not:ariel omo alo ortega spor
2273 entry daha