şükela:  tümü | bugün
2931 entry daha
  • hala yemiyoruz dimi lan ?
  • bu maçla beraber türkiye'de büyük bir enerji boşalması yaşandı. herkes bir gevşedi, rahatladı.

en çok fenerliler sevindi. ben dahil gs'liler işi taşağa vurduk.

türkiyede futbolun rezil bir seviyede olduğunu gördük.

edit: imla
  • uefa ligi zorluk seviyesi bakimindan daha dusuk oldugundan,temsilcilerimiz orada gol atabiliyor en azindan.
  • "son 10 yılın en leş realinden 30 yediler"

o takımın en leş hali senin takımının en efsane halinden daha iyi, orospu evladı seni.

kendin çık şampiyonlar ligine seneye -ki umarım çıkarsın amına koyduğumun sik kafalı kuşu- sonra ye 15 tane gol, o zaman göreceğim seni.
  • https://www.google.com/…j7&sourceid=chrome&ie=utf-8

sanırım şu skor real'in en boktan yılında bile 6-0 gibi net skorla şişirilmiş fatih terim ve vasat galatasaray karşısında nasıl rahat top koşturduğunun kanıtı.
  • 3 büyükler karma yapsın çıksın yine 6 olur o maç, kandırmayın ve avutmayın kendinizi..
  • rahat olun yaa skor normal
  • youtube'da maçın özetine yaş sınırlaması gelmiş.
  • cevap hakkı doğuran maç.

bayern'den deplasmanda 5 gol yediğimiz için demediğinizi bırakmamıştınız, sevgili 4-0'dan sonra forvet çıkarıp stoper alan takımın taraftarları.

dolayısıyla artık bence böyle sikko sikko dalga geçmeyi bırakın da herkes işine baksın.

maçın ikinci yarısını izledim, real'i siz türkiye'de 1-0 falan yenseydiniz 10 atıp paket ederlerdi, o derece vasıfsız sikko oynadınız. savunulacak hiç bir yanı yok.

ama suç taraftarda değil ki, futbolcular ruhsuzsa taraftarın ne günahı var değil mi? ben de böyle düşünüyorum ama bazı ergenlere cevap vermek gerekiyor, arada ayar iyidir.
  • real madrid’in galataseks yaptığı maç.
12 entry daha