şükela:  tümü | bugün
 • şike ve teşvik davasından an itibari ile beraat etmiştir.
  (bkz: hayırlı forumlar)
 • 6-0 ın yıl dönümünde bunu da kutlarız artık. bazıları da kupamızı verin demekten vazgeçer umarım
 • anahtarı arabaya sokup çalmadığını söyleyen kişinin beraat etmesidir.
 • geçmiş olsun başkanım. şimdi intikam zamanı. gönderilmediğimiz şampiyonlar liglerinin giriş ücretlerini istiyoruz.
 • ülkede şikayet ettiğimiz şeylerden birisi de adaletin kişiye göre uygulanması. bu şahıs da şike yaptığı için açılan davadan sözde beraat etmiştir. yıllarca kulübü borç batağındayken güllük gülistanlık gibi yönetip ardında dünya kadar borç bırakan, kulübün 50 sene sonra bile şike ile anılmasına sebep olan adam beraat etti diye seviniyorlar. ve sadece onlar seviniyorlar.

  edit: şunu da eklemek lazım. bu beraat kararıyla fenerin aklandığına, kupayı hakettiğine, zararının tanzim edilmesi gerektiğine de yine sadece onlar inanıyorlar. onlara tavsiyem daha önce namusları gibi savundukları cas davasından bir tane daha açsınlar seneye şampiyonlar ligine alınırlar belki.

  edit2: bu entryden birkaç entry altta arkadaş demiş ki "soru çok basit. bu davayı açanlar nerede?" haklı da bu soruyu sormakta ama şunu hatırlatmak isterim. bu ülkede yunanistan'a kaçarken yakalanan hakim görevine iade edildi ve kılıçdaroğlu'nu man adası belgeleri sebebiyle tazminata mahkum eden kişi de aynı kişi. yani sizin o "onlar fetöcüydü kaçtılar" argümanlarınız bir şey ifade etmiyor. hükümetin işine başka türlü gelseydi şuan alttaki kaçıncı ligde olurdunuz onu düşünün. tamamen siyasi menfaatler sayesinde bu konumdasınız.

  edit3: çok gerilerde beredayi isimli suser çok güzel bir soru sormuş. gözden kaçmasın buraya ekliyorum.

  --- spoiler ---

  peki 3 temmuz'un fetö kumpası olduğuna inanan muhalif fenerbahçe taraftarı 17/25 aralık için de aynısını düşünüyor mu? yoksa saray tarafından aklanmaktan rahatsızlık duymuyor mu?

  --- spoiler ---
 • döviz kuru böyle devam ederken fenerbahçe'nin zararı faiziyle ödenirse bu olay, türk futbolunda önemli dönüm noktalarından biri olacaktır.

  (bkz: yaşa fenerbahçe)
 • şimdi tazminat vakti.
 • sorular çok basit aslında 3 temmuz soruşturmasını açan devlet görevlileri şu an neredeler? soruşturma açıldığında yurt dışında olan aziz yıldırım neden aynı gece ''benim mezarımın yeri bellidir ne kaçması'' deyip ülkeye giriş yapmıştır? şu iki soruya anlamlı bir cevabı olan her babayiğidi sabaha kadar dinlerim. iyi günler ahali.
 • fenerbahçe'nin 3 temmuz sözde şike davası bugün itibarı ile sonuçlanmıştır.

  fenerbahçe spor kulübü ve aziz yıldırım, 6 kasım 2020 tarihiyle kumpas davasından beraat etmiştir.

  spor ile ilişkisi olan olmayan herkesin kafasında,

  fenerbahçe ve şikeyi birlikte düşündürmeye sevk eden fetöcü ahlak yoksunlarının kumpası, aynı ergenekon ve balyoz kumpasları gibi patlamıştır.

  hadi geçmiş olsun.
218 entry daha