• yazıdaki maddelerin %80’inin trump ile ilgisi yok.

ülke olarak zor durumda olduğumuz doğru, bunun müsebbibi de erdoğan.

ortada abd başkanı olması muhtemel iki kişi var, tabii ki trump seçilirse her şey güllük gülistanlık olmayacak, ama biden ile trump seçeneklerinden trump’ın kısa vadede daha az zarar vereceği de daha büyük bir ihtimal ve gördüğüm kadarıyla insanlar bunu savunuyor.
  • * akp'nin tanıtım ve medya başkan yardımcısı “kumpasları” açık açık itiraf etti, “akp'yle fetö'nün bilerek kolkola girdiğini” söyledi, “kemalistlere karşı fetö'cülerle işbirliği yaptıklarını” anlattı.

* oylar çalındı, mühürsüz oylar geçerli kabul edildi, asrın liderimiz “boşuna uğraşmayın, atı alan üsküdar'ı geçti” dedi.

* hazineden sorumlu asrın damadımız “maaşınızı dolarla mı alıyorsunuz, döviz kuru benim için hiç önemli değil” dedi.

* şeffaf yönetim sergiliyor denilen sağlık bakanımız “her vaka hasta değildir” dedi. “ulusal çıkarları korumak için” testleri pozitif çıkan vatandaşları hasta saymadıklarını açıkladı!

* pantolon yerine entariyle dolaşmak isteyen, imam nikahlı çok eşliliği savunan, hekimden çok meczup görüntüsü veren tarikatçıyı, gata'da başhekim yardımcısı yaptıkları ortaya çıktı.
  • emperyalizmın ve bizim sermayenin çıkarları her ikisinde de zarar görmeyeceği için boş beleş tartışma.

(bkz: derdini seveyim joysticki)
  • yılmaz özdil bugün yayımlanan köşe yazısında trump döneminde türkiye'de yaşananları özetlemiş ve biden gelirse türkiye için kötü olur diyenlere daha ne kadar kötü olabiliri anlatmaya çalışmış.
    gerçekten daha ne kadar kötü olabilir? buradan
  • bu daha kötü olurcu tayfanın dertleri türkiyeden ziyade "resilerinin başı ağrır" mı olduğu için gereksiz yazıdır.
hesabın var mı? giriş yap