şükela:  tümü | bugün
  • merhaba gönül dostları. burada düzeyli bir tartışma açmak istiyorum. beşiktaşımız maalesef gol yollarında çok etkisiz. 6 maçta 11 gol cidden çok az. hele ki rakiplerimiz bu denli golcü iken. sizce bu durumda kupa hayali kurmak biraz saçma değil mi?

sizlerle bu konuyu derinlemesine tartışıp, beşiktaşımızın bu durumdan nasıl kurtulabileceğini analiz etmek istiyorum.

rakiplerimizin 6 maçta gol sayıları:

psg: 25 gol
    liverpool: 23 gol
    real madrid: 17 gol
    chelsea: 16 gol
    porto: 15 gol
    tottenham 15 gol
    m. city: 14 gol
    bayern: 13 gol
    sevilla: 12 gol
    manu: 12 gol
    basel: 11 gol
    shaktar: 9 gol
    roma: 9 gol
    barça: 9 gol
    juve: 7 gol

evet, ne dersiniz? sizce beşiktaşımız bu takımlar arasından sıyrılabilir mi? barça ve juve gibi takımlar bile çok gol az atmış ama onların kalitesi sonuçta tartışılmaz gönül dostları.
  • geçtiği takımlardan birisi de barcelona yalnız. barça yazıp bilmeyenleri kandırmaya çalışmış.

kuduranların sığınağı olan başlık.

edit : geçen yılın finalisti juventus tan da fazla gol atmışız. yeni gördüm. bu arkadaşa kalırsa juve şansını avrupa ligi'nde bile denememeli. *
  • (bkz: zavalli)
  • (bkz: mal beyanı)

bu mala göre alanyaspor 26 gol attığından, 22 gol atmış olan beşiktaş'tan daha çok şampiyonluk adayı.
  • trollemek için açıldıysa başlık yaratıcı değil ama bilgi almak için açıldıysa; saydığın bütün takımların grubunda bir averaj takımı vardı beşiktaşın grubunda ise monaco averaj takımı oldu.
  • şampiyonlar ligi kupası hayali kurmak için grup aşamasında kaç gol atmak gerekiyor? teorik olarak 6 maçı da 1-0 kazanıp, 6 golle, 18 puanla grubu lider de bitirebilirsiniz; 6 maçı da 5-4 kaybederek yani grubu 24 golle, 0 puanla sonuncu da bitirebilirsiniz.

ulan bırakın kartalları istedikleri gibi sevinsinler, istedikleri hayali kursunlar.
  • (bkz: barça gibi gol atamayan takım)

başka sözüm yok.