şükela:  tümü | bugün soru sor
 • quaresma, yalnizca babel'in yeterli olmayacagini onumuzdeki gunlerde aldigi ceza ile farkindalik yaratacaktir. 4 mac ile guzel yirtis. ben boyle direkt olarak saldiri ve yaralamaya yonelik hareketlerin daha uzun sureli cezalar almasindan yanayim. bir oyuncu bunu yaptiginda 10 mac alacagini bilsin, birak yumruk atmayi elini yumruk haline getirmeye cekinir.
 • tahkimle 2 maça düşürülmelidir.
 • 5 maç ceza almış. trabzonspor maçında oynamadığı için 4 maçı kalmıştır. normalde en az 8 maç ceza verilmesi gerekirmiş ancak disiplin kurulu hem en alt sınırdan hem de tahrik var diye cezayı 5 maça indirmiş. ha bir de beşiktaş cezaya itiraz edecekmiş! neyine itiraz ediyorsunuz yahu? en az 8 maç ceza alacak iken 5 maçla kurtarmışsınız işte daha ne?
 • ya nasıl yazarlar var başlığı okumadan entry döşüyorlar.

  doğru başlık :
  (bkz: 6 mart 2018 quaresma'ya verilen ceza)
 • pfdk tarafından 25 şubat 2018 beşiktaş fenerbahçe maçı'nda rakip kaleye 2 gol bırakıp, maçın 3-1 bitmesine ve averaj üstünlüğü ile beşiktaş'ın fenerbahçe'nin üstüne yükselmesine yol açtığı için 5 hafta boyunca sahalarda uzak kalmakla cezalandırılmış.

  daha önce benzer saçmalıklar caner erkin için de yapılmıştı. burada quaresma'ya suçsuz demiyorum. suçlu ve cezasını çekmeli ancak cezalar kişilere göre/takımlara göre değişmemeli.

  mesela x takımın y kalecisi sahada adam dövsün, adam kovalasın ama ayranı dökülmesin, 2 maç dinlensin. başkasına gelince, gönül istiyor ki 20 hafta oynamasın. bunun da adı adalet olsun, suçluyu cezalandırma olsun.

  15 falan yapmak istiyordunuz da belli etmemek için 5 yapalım mı dediniz?

  beşiktaş elbette bu karara itiraz edecektir ama bakalım sonuç ne olacak hep birlikte göreceğiz.
 • azdır. gönül isterdi şöyle bir 10 maç olsun. biz de kurtulsaydık o ergen irisinden.
  adettendir: atibanınkafasıspor