• adamlar rakamla -7- yaziyla -yedi- mactir kazanamiyor ama sampiyonluga giden galatasaraydan gol yiyince sike oluyor. way babanizin kemugune...
  • ya gerçekten bu kadar salak olamazsınız ya bu yorumları ciddi yapmıyorsunu değil mi, lütfen. aslında siz normal hayatta gayet aklı başında dengeli insanlarsınız ben buna inanmak istiyorum. sırf fanatiklikten ve tuttuğunuz takımdan dolayı salakça yorumlar yapıyor olmalısınız cidden öbür türlüsü aşırı vahim.

gerçekten galatasaray'ın aksihar'ı yenebilmesi için tek yol akhisar'ın maçta yatması mı? başka türlü galatasaray bu maçı kazanamaz mı bunu mu iddia ediyorsunuz? lan azıcık ölçünüz olsun be. beyninizle yorum yapın artık şuraya, engelle engelle bitmiyorsunuz ki anasını satayım.
  • bize besiktas, basaksehir, trabzon yatmis. akhisar yatsa cok mu?
  • galatasaray aleyhine çalınmış, olmayan bir penaltı kaçtı diye şike var diyen kuşları gösteren maç. ulan insanda biraz utanma olur; tescilli şikecisiniz, hani öyle dedikodu, maç muhabbeti falan değil, uefa nezdinde şike yaptığınız vaki; avrupa’da ceza da yemişsiniz buna rağmen türkiye’de üstünü örtmeye çalışmışlar, hangi yüzle galatasaray’a şikeci diyebiliyorsunuz? lan suratınıza tükürsek yarabbi şükür diyeceksiniz. insanda biraz utanma olur.

yoğun istek üzerine edit: gomis beşiktaş maçında penaltı kaçırdığında da mı şikeydi?
  • olmayan penaltinin verilmesine sesiniz cikmiyor ama kacinca sike oluyor. serefsissiniz serefsiz!
  • diğer takımdaki arkadaşlar kaç yaşında merak ediyorum. muhtemelen kendileri daha önce hiç fatih terim şampiyonluğu görmemiş. fatih hoca sizin laz bakkalınız veya arlanmaz semazeniniz gibi değildir. takımı bu maçlara öyle bir konsantre eder ki, ilk yarıda gol kaçıran bir oyuncu hocasının yüzüne bakmaya utanır. kendisi ve takımı için 10 savaşıyorsa, hocası için de bir o kadar savaşır. dün gece 3’te hasan şaş bir paylaşımda bulundu, hala o saatlere kadar soner aydoğdu’sundan, mustafa yumlu’suna, seleznov’undan, muğdat’ına çalışıyorlar. fatih hocam ortada yokken ilk şampiyonluğunu 65 yaşında yaşayan dede teknik direktörünüzü dünyanın en iyisi yapmıştınız. hoca geldi malı masaya sessiz sedasız vurdu, hatta geçen hafta alnınıza vurdu alnınıza. çogunuz simdi kapıdışarı etmeyi düşünüyorsunuz o dünyanın en iyi teknik direktörünü. fatih terim rakiplerin ayarını nasıl bozuyorsa, kendi takımını bir o kadar şaha kaldırır. bunu hala öğrenemediyseniz, belki bu sene öğrenirsiniz ne diyelim?
  • okan buruk eski galatasaraylı muhabbetini yapıp ağlayacakları şöyle alalım.

kupada galatasaray’ı yenmesine rağmen kupada siz onlara yol verdiniz onlarda ligde size yol verecek diyen kardoları böyle alalım.

akhisar’ı yenersek işi hakemlere bağlayacak panpitoları ahanda şuraya alalım.

hakemler,tff,siyaset fetö muhabbetini yapacaklar sizi bahçeye koyalım.

21. şampiyonluk için omuz omuza yürüyen aslanlarımızı da sağ köşeye alalım.

yaşasın şanlı galatasaray!
  • spor toto süper lig 32. hafta karşılaşması.

en son galibiyetini 24. haftada alabilmiş akhisar'ın galatasaray'a yatacağını söyleyenlerin olduğu maç. amk yerinde sanki akhisar gelene geçene 5 atıyor da galatasaray'a yatacakmış.
  • macin hemen bitiminde, gomis yere oturmus aglarken guvenliklerden kacip gomis'in yanina, sarilmaya kosan bir cocuk gordum, ulasti ve sarildi da. teselli ediyor abisini aglarken. burada onlarca gol atmis forvetlerine laf eden kufreden yazarlar goruyorum. o cocugun yarisi kadar insan degil misiniz olm siz?
  • bir beşiktaşlı olarak galatasaraylıların şampiyonluğunu şimdiden tebrik ediyorum. hakederek şampiyon olunca hiç göze batmıyor arkadaşlar.
hesabın var mı? giriş yap