• 19 kasım 2017 ales‘te yarim kalmis hayallerimi gerceklestirmeyi planladigim sinav. en sevdigim sinavin 2018’de yapilacak bahar versiyonu. ata sporum adeta. heyecanla bekliyorum.
  • her ales başlığında benzer muhabbetler döndüğünden (şimdi kasım 2017 başlığında homurdanıp kavga çıkarmak istemiyorum) 7 haziran 2018'de sonuçlarının açıklanacağını belirtmek istediğim sınavdır. sonbahar sınavı da 20 aralık 2018'de açıklanacaktır. ösym'nin aylar öncesinden duyurduğu takvime bakmaya tenezzül etmiyorsanız bu sınav sizin için düşündüğünüz kadar önemli değildir.

şimdi gönül rahatlığı içinde ve sırasıyla;

- sınav yerleri açıklandı mı?
    - sınava bunu almamaları saçma
    - mantık sorularını eleştirme, isim geçen bir tanesinde isme argo hitaplar ile twitter ve burada beğeni sayısı üzerinden mutlu olma
    - sonuçlar açıklandı mı? bu sınav şu tarihe kadar açıklanmazsa hayatım kayar (takvime bakıp plan yapacak kadar aklın yok, hayatına ne olacağından bize ne?)
    - açıklama günü birkaç hayali memur diyaloğu ile like toplama çalışması
    - 99.982 aldığım sınav (hala geçerli bir aleste önümde 400 civarında kişi vardı** ve başlığına gitsem benden yüksek not ilan eden 500 yazar bulma ihtimalim hiç de düşük değildir)

goygoyu yapabilirsiniz.
  • başvurular başlamıştır. sınav ücreti 100 tl.
  • tam bir soygun. 100 lira ne ya iyice kafayı yedi bunlar nerden para gelirse kardır diye diye soyuyolar.
  • kıçı kırık bir sınava 100 lira istemek de nedir ya? soyabildikleri kadar soyuyorlar valla birşey de diyemiyoruz. gmat sınavına gireceğim çok pahalı olmasa ama malum euro tavan yaptığı için 800 tl civarına geliyor gmata girmek.

üstelik gmat alesten çok daha kolay ve mantıklı. sadece sayısal çözüyorsun mesela. abuk subuk türkçe sorularıyla uğraşmıyorsun. paran yoksa mecburen böyle alese katlanacaksın işte.
  • ilk kez gireceğim sınavdır.
    ama 3. sınıfım ve bunu deneme amaçlı ne olup bitiyor diye görme amaçlı düşünüyorum.
    bilen, tecrübelerini aktarmak isteyen yazarları memnuniyetle dinlerim.
    çekinmeyin yeşillendirin efendim.
  • 100 tl olan sınav
  • sözel mantık çalışmak isteyenlere şu kanalın yardımcı olabileceği sınav.
  • soygun yapılan sınav. 100 lira nedir amk!?
hesabın var mı? giriş yap