şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
  • keşke yunan galip gelseydi diyordu.
    yunanistan'a gömün bu orospu çocuğunu.
    ölüsüne de saygım yok evet. neden mi?
    bu milletin ata'sı ve ülkemizin kurucu lideri olan atatürk'e olmaz hakaretler eden, annesine bile dil uzatan bir orospu çocuğunun leşini bu topraklarda istemiyorum.

allah rahmet etmesin.
    toprak atan cemaatin küreğini sikeyim.
  • birisinin vefatı ile asla dalga geçmehauhuauheuueeuasads.
    şu her öleni badem gözlü yapmayın lan.

edit : adamın aklı dengesi falan gayet de yerindeydi. sadece içindekileri kusmakta sakınca görmüyordu . meydan boş diye. hoşunuza gitmese de böyle bu . cumhuriyeti bunları asa asa kurduk. öyle çiçeklerle ,müzikler eşliğinde şirinler köyü gibi değil. kan ,ter ve gözyaşıyla !

şöyle bir baktım da yazdığıma ne ayıp etmişim ya. ölen birisi sonuçta . kendisine özürümü şu videoda bir başkası göstermiş .
    özür videosu *

ek : birkaç üst girideki yazar "ailenden biri ölür başkası dalga geçer" demiş.
    insanlara insanlık ve ahlak skalasıyla bakın. benim "bir öl amk yeter lan !" dediğim akrabalarım da var.
  • bugün kutlamadır. bugün güzeldir. bugün tam da günüdür.
    oh be! şimdi ahiret düşünsün.

kaynak

bir insanın ölümüne sevinilir mi? evet sevinilir.
    kutlu olsun 6 mayıs.

edit: deniz gezmiş’in ölüm yıldönümü bugün.
    o yüzden kutlu olmasın.
  • ölünün arkasında kötü konuşan geberdiği için kötü konuşuyoruz hiç mi duymadın?
  • bir çok gence; düşmanlık, nefret ve kin aşılamış, tarihi; 'gerçeklerden uzak ve az önce bahsettiğim kötü hissiyatları büyüterek, özellikle genç kuşakları kutuplaştırmak ve birbirlerine düşmanlaştırma amacıyla kendince kurgulayıp anlatır görünenen', özellikle de başbuğ mustafa kemal atatürk'e ettiği hakaretlerle türk milletinin gönlünü incitmiş/kalbini kırmış şahsın ölmesi hadisesidir.
  • ateşi bol olsun ne diyelim...
  • derlerdi de inanmazdım hakikaten 11 ayın sultanı bereketiyle geldi.
  • atatürk' e zerre muhabbeti olan cenazeme gelmesin diye vasiyet etmişti. cenazeye kimler katılacak merakla bekliyorum.
  • yunanistan da 3 gün yas ilan edilmiş.
  • ölünün arkasından kötü konuşan da ölürmüş diye duyar kasanlar var aramızda, vatan haini, gebermiş yaratık için.
    hayin yazmışım, uyarılar için teşekkür eserim.