şükela:  tümü | bugün soru sor
 • salon iksv'de, nispeten serince bir cuma akşamı gerçekleşecek olan güzel konser. 3'üncü defa gelecekler türkiye'ye. sanıyorum ki clear language turnesi. ve fakat biz yine de umalım ki, ilk dört albüm ağırlıklı çalsınlar.

  öyle olmasa bile, hoş geliyorlar. ülkede konser namına bir bok kalmamışken, uyduruk gruplar bile türkiye'ye gelmezken bu haberi almak, hiç olmazsa yüzde tebessüm bırakıyor.
 • rezil gündemimizin içinde ilaç gibi gelecek müzik ziyafeti olacaktır.

  edit: balmorhea'dan önce martyn heyne'i dinleyeceğiz bu akşam.
 • ihtiyacım olan. ruhumdaki yaralara su serpecek. yarın tüm varlığımla seninim balmorhea.
  eskilerden de çal. eskilerden de çal. eskilerden de çal.
 • dördüncü defa dinlemek kısmet oldu. eskilerden de çaldılar. daha çıkarmadıkları bir parça da çaldılar.
  son albüm balmorhea'in en güçlü tarafı da değil, işi de değil. ama idare eder dediğin, sırıtmıyor dediğin kısımları da var. bunlar son albümde ilk iki ve son şarkı. konserde de son albümden 4 tane çaldılar ve üçü yukarıda bahsettiğim parçalardı. diğeri ortadandı ve hatırlamıyorum.
  bunun dışında constellations da gördük, river arms da, all is wild da. gönül isterdi ki constellations'ı şarkı olarak tekrar duyalım. ama olmadı. onun yerine rob solo piyanoda unreleased bir şey çaldı. umarım elimize ulaşır.
  bunun dışında grup üyeleri de anlamış ki türkiye ve remembrance arasında bir bağ var. konserde de bahsettiler bundan. ve remembrance iki tane türk filminin ost'sinde kullanılmış. biri nefes diğeri delibal. fakat ilginçtir ki grup üyeleri delibal'da kullanıldığından bihaber. inş copyright infringement vardır da çocuklar üç beş bir şey kazanır.
  constellations ve berisi tarzında nice balmorhea'li yıllara!

  konserde bir mix sorunu vardı. fakat en solda olmamın azizliğine de uğramış olabilirim. gitar ve banjo çello ve kemanın arkasında kalıyordu.